TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Muziek
"Dat begrijp ik wel, het is natuurlijk een goed bekeken programma", steekt de zangeres van wal. Op de vraag of ze het vindt kunnen dat The Voice terugkeert zegt ze resoluut: "natuurlijk. Dat een paar gasten hun lul niet in hun broek kunnen houden betekent toch niet dat het hele programma niet meer door kan gaan."
Wel denkt Anouk dat het met andere mensen moet worden gemaakt. "Zet er gewoon een frisse groep neer", aldus Anouk, die in de uitzending ook kenbaar maakte een lied voor het Eurovisie Songfestival te hebben ingestuurd.
Na deze uitspraak vragen de lieden van RTL Boulevard nog een keer of het niet leuk zou zijn dat Anouk zelf ook weer terugkeert in The Voice. Volgens Anouk ligt dit aan heel veel dingen, onder meer aan budget en wie er in de andere stoelen komen te zitten.
Soy Kroon bezoekt festivals voor tv-special De Opening: 'Liefde voor cultuur'
08:04Johan Derksen moest hond Cuby laten inslapen: 'Hij was op'
07:40Dyantha Brooks verlengt SBS-contact met drie jaar: 'Enorm blij met het vertrouwen'
07:26Johnny de Mol zwaait af bij De oranjezomer: 'Hélène was er altijd als ik er doorheen zat'
07:21Dit zijn de winnaars van Het blok 2025: 'Spannend!'