TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
De zangeres gaf vanavond het verlossende antwoord.
In RTL Boulevard met Anouk maakte de zangeres eindelijk bekend dat ze een deelname aan het Eurovisie Songfestival in 2025 wel ziet zitten.
Anouk wilde vorig jaar ook al naar het Eurovisie Songfestival, maar dat kon niet door de release van haar nieuwe album. ''Ik heb ze toen drie nummers gestuurd, dat was net na de act van Mia & Don. En toen was het van: we mogen niet zomaar iemand van tevoren voortrekken. Dan houdt het op: want de release stond al klaar'', vertelt ze in RTL Boulevard.
Cornald Maas en Hila Noorzai waren eind vorige maand te gast in talkshow Eva. Presentatrice Eva Jinek gaf toen aan dat Anouk nu graag zelf gebeld zou worden. En dat is ook gebeurd, vertelt de Haagse zangeres. ''De dag erna heeft de hoofd van de commissie mij gebeld'', aldus Anouk. ''En toen heb ik gelijk dat nummer ingestuurd.''
Ze verklapt dat het nummer dat ze heeft ingestuurd geen ballad is. ''Het is een vrij hard nummer. Ik zou visueel wel wat tofs willen neerzetten. Ik zou dan bijvoorbeeld niet met mijn band erachter willen staan.''
De zangeres heeft nog geen reactie gehad op haar inzending. ''Dat kunnen ze nooit doen, want ze willen geen mensen voortrekken. Ik denk dat er genoeg mensen zijn die eventueel zouden kunnen en willen gaan. "Ik vind ook, als songwriter: het beste nummer moet winnen. Ik begrijp het ook als mensen zeggen: Zij is al geweest."
Anouk heeft tijdens haar deelname in 2013 niet te maken gehad met gedoe achter de schermen, wat bij Joost Klein vorig jaar wel het geval was. ''Ik vond het te gek. Maar ik heb van tevoren gezegd: ik doe geen interviews. Omdat je inderdaad zulke debielen krijgt met onwijs stomme vragen. Ik weet van mezelf: dat gaat niet goed.''
Of Anouk naar het Eurovisie Songfestival gaat, blijft nog even afwachten. Artiesten hebben nog tot vrijdag 22 november de tijd om hun liedje in te sturen naar de selectiecommissie. Daarna wordt er definitief een keuze gemaakt.
RTL Boulevard is iedere werkdag om 18.35 uur op RTL 4 te zien.
Benieuwd welke wedstrijden er iedere dag op het programma staan tijdens het WK voetbal, wanneer Oranje speelt en hoe laat de toppers beginnen? Wij zetten het complete speelschema van het WK 2026 overzichtelijk voor je op een rij.
Het is eindelijk tijd voor het WK Voetbal 2026 en natuurlijk juichen we Nederland zo hard mogelijk toe, maar het is ook leuk als je zelf in de prijzen kunt vallen.
Hadewych Minis speelt hoofdrol in nieuwe Netflix-serie
11:00Sjoerd van Ramshorst blikt vooruit op het WK voetbal: 'Het kan zomaar in één keer klaar zijn'
10:27In deze stad komt het Glazen Huis van 3FM Serious Request in 2026 te staan
10:00Noa Vahle, Sjoerd Mossou en Youri Mulder delen hun voorspellingen voor het WK voetbal 2026
10:00Noa Vahle heeft zin in het WK Voetbal: 'Ik ben de enige die namens SBS6 gaat'