TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
En dat is toch vrij opvallend.
Lees ook: Komt er een ABBA-reünie tijdens het Eurovisie Songfestival 2024 in Zweden?
Vorig jaar twijfelde de selectiecommissie van het Eurovisie Songfestival geen moment. Artiesten en songwriters konden zich namelijk al vanaf 16 mei - daags na het grote optreden van S10 - opgeven om ons land te vertegenwoordigen in 2023. Dit jaar is dat een ander verhaal: AVROTROS laat vandaag te weten dat het nog even gaat duren.
"We doen zeker weer mee", vertelt een woordvoerder desgevraagd aan ANP. "Maar we zijn eerst aan het kijken waar het beter kan en moet. Dat maken we binnenkort bekend en daarna openen we de inschrijving."
Hoe het er dan na de inschrijving aan toegaat, is nog onbekend. Eerder liet AVROTROS weten een nationale finale van het Eurovisie Songfestival te overwegen. "We proberen natuurlijk te kijken of we het nog steeds goed doen en of we daar niet af en toe verandering in moeten brengen", stelde Eric van Stade. "We hebben het er regelmatig over maar tot nu toe leek het ons verstandiger dat we doorgaan op de weg die we nu zijn ingeslagen." Of ze daar nog steeds zo over denken, moet blijken. Wordt dus vervolgd.
Televisie- en radiopresentator Bas Westerweel op 62-jarige leeftijd overleden
16:29Zo kun je dit weekend live én gratis naar Max Verstappen op de Nürburgring kijken
14:57Jack van Gelder ontkracht uitspraak over Hélène Hendriks: 'Totaal niet boos'
14:18Erben Wennemars stopt als schaatsanalist bij NOS: 'Kan mijn werk niet meer op de vrije manier doen die ik nastreef'
11:01Marijn Kuipers deelt haar verborgen strijd met boulimia in BNNVARA-documentaire