TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Door de winst van Loreen op het Eurovisie Songfestival 2023 wordt het liedjesfestijn volgend jaar in Zweden gehouden. Dan is het ook precies 50 jaar geleden dat de Zweedse popgroep ABBA de show won met Waterloo. Een mooi moment voor een reünie, zou je denken.
Zien Agnetha, Bjorn, Benny en Anni-Frid dat zitten?
We hoeven niet lang te wachten op het antwoord. Een woordvoerder van ABBA laat aan de Zweedse omroep SVT weten dat de popgroep niet bij elkaar komt voor het Eurovisie Songfestival 2024. "Zulke plannen zijn er niet", aldus de zegsvrouw.
Bekijk ook: alles over het Songfestival
In 2021 bracht ABBA na bijna 40 jaar een nieuw album uit en sinds vorig jaar zijn er hologramconcerten van de groep te zien. Fans hoopten daarom vurig op een reünie tijdens het liedjesfestijn, maar ze krijgen dus de deksel op hun neus.
So, will be get an ABBA reunion with the anniversary? #Eurovision — Sean Alexander (@Stickmansean) May 13, 2023
Abba Reunion next eurovision please — Richard Kilroy (@RichardKilroy) May 13, 2023
We’ll surely get an ABBA reunion next year. Right? #Eurovision — Luke Harris (@LukeWHarris) May 13, 2023
Let's start to ask for an ABBA reunion next year at #Eurovision
I mean... 50 years since their victory... In their country. They NEED to be here. — Coralie (Taylor's Version) ? (@Chocapic31) May 13, 2023
So, ABBA reunion next year then? #Eurovision pic.twitter.com/3F9X9g6mCx — Harry Frazzle (@HarryFrazzle) May 13, 2023
GTST zoekt figuranten via bijzondere Videoland-prijsvraag
10:17Kritiek op coaches en ‘verouderd format’: dit klopt er niet aan de Battles van The voice
10:11VI kritisch op Angela de Jong na commentaar op Jake Paul en Jutta Leerdam: 'Laat gaan!'
10:00I've Got the Music in Me blijkt op Johnny de Mols lijf geschreven: 'Als jongetje was ik al met muziek bezig'
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, I've got the music in me, Scouts Guide to the Zombie Apocalypse