TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Jan Smit heeft last van acute laryngitis (strottenhoofdontsteking) en neemt daarom tot het eind van dit jaar vrij. Maar in december zijn ook de opnamen voor het nieuwe seizoen van Beste zangers dus dat zou betekenen dat Jan dit keer niet meekan naar Ibiza. Avrotros houdt in een verklaring de deur nog open voor Jan: „We zijn nu aan het bekijken of we zonder Jan gaan of eventueel later met Jan.”
Normaal gesproken zijn de opnamen van Beste zangers in het voorjaar, maar om onbekende redenen is dat vervroegd. Nu gaan natuurlijk meteen de geruchten dat dat is omdat Jan in het voorjaar druk is met andere zaken, zoals daar zijn... het Eurovisie Songfestival. Jan wordt al tijden genoemd als presentator van het liedjesfestijn dat volgend jaar in Rotterdam plaatsvindt.
Op twitter geeft Jan een andere reden dan het Songfestival.
Ik wil de rest van dit jaar heel graag gebruiken om mezelf weer helemaal op te laden voor 2020, zodat ik in het voorjaar weer kan knallen met mijn nieuwe album! ❤️ — JAN SMIT (@JanSmit) November 18, 2019
Partnerbijdrage
Lone van Roosendaal voedt de hoop op terugkeer Richard van Nooten in GTST
10:13Shownieuws-verslaggever geschrokken van 'dreigende' chauffeur Jan Smit: 'Wij moesten echt opzij springen'
09:41Beelden van koningin Máxima en prinses Alexia op ADE vliegen de wereld over
08:57De TV van gisteren: kijkers laten massaal van zich horen na start Hitster en Nederlands Domste op Super Saturday
06:47Vanavond op TV: Dwars door de Pyreneeën, The Streamers live in Ziggo Dome 2026, The Gunman