TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Van Holland's Got Talent, The Voice of Holland, X-Factor tot Starmaker: de afgelopen jaren waren er behoorlijk wat talentenshows te zien op televisie. Voor een klein deel van deze deelnemers wachtte daarna een grootse carrière, maar wat is er eigenlijk gebeurd met de rest? Deze vraag wordt beantwoord in het tweede seizoen van Better than Ever, waarin Martijn Krabbé en Waylon wederom de deuren openen voor enkelen van hen.
Zij vertellen in het programma echter niet alleen over hun bijzondere ervaringen tijdens en na de talentenshow, maar laten ook muzikaal van zich horen. Zonder tussenkomst van een jury, coach of stylist mogen ze samen met een live-band een optreden geven. Precies zoals ze willen.
In deze aflevering zijn voormalig Idols-winnares Raffaëla Paton, Raffish-lid Li-Ann, Brandon Delagraentiss van The Voice of Holland 2015/2016, Shirley Spoor die eerder deelnam aan X-Factor als onderdeel van Adlicious en The Voice Kids en The Voice of Holland-ster Vinchenzo te zien en te horen.
Better than Ever is vanaf 16 maart wekelijks om 20:30 uur te zien op RTL4.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, King Arthur
06:43Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:33Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij