TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Muziek
Eva overleed afgelopen zaterdag 30 november aan de gevolgen van longkanker.
Het nummer Better Days van Dermot Kennedy was een houvast voor Eva in de periode dat ze ziek was. Zo vertelde ze dat het nummer haar veel energie en hoop gaf. Bij haar gesprekken met QMusic was het nummer ook altijd te horen. Nadat het emotionele laatste gesprek tussen Eva en Mattie Valk op QMusic werd uitgezonden, werd het nummer ook gedraaid op de radio.
Het is niet voor het eerst dat een liedje op die manier aandacht krijgt na een emotionele gebeurtenis. Na de aanslag op Peter R. de Vries werd in Nederland massaal gestemd op A Whiter Shade of Pale van Procol Harum. Ook het nummer I'll Be There For You van The Rembrandts, dat onlosmakelijk verbonden is met de serie Friends, werd vorig jaar de lijst der lijsten ingestemd na het overlijden van acteur Matthew Perry.
Of het nummer voor Eva daadwerkelijk in de Top 2000 komt, wordt binnenkort bekend. Morgen sluiten de stemlijnen.
Partnerbijdrage
In een nieuwe aflevering van Kasteel Gekocht, Wat Nu? gaan de zes stellen verder met hun Franse avontuur, waarbij dromen en tegenslagen hand in hand gaan. Het wordt opnieuw duidelijk hoeveel er komt kijken bij het kopen van een kasteel.
Spanning loopt hoog op in De Bondgenoten
14:03Realitykoppel Mike en Denise uit B&B Vol Liefde officieel uit elkaar
13:44Papa Jay krijgt ernstig auto-ongeluk
13:16Nieuwe serie van de makers van Oogappels: Pro Deo met Tjitske Reidinga
11:26Video: Acteur Vincent Croiset geeft gezondheidsupdate