TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Eva overleed afgelopen zaterdag 30 november aan de gevolgen van longkanker.
Het nummer Better Days van Dermot Kennedy was een houvast voor Eva in de periode dat ze ziek was. Zo vertelde ze dat het nummer haar veel energie en hoop gaf. Bij haar gesprekken met QMusic was het nummer ook altijd te horen. Nadat het emotionele laatste gesprek tussen Eva en Mattie Valk op QMusic werd uitgezonden, werd het nummer ook gedraaid op de radio.
Het is niet voor het eerst dat een liedje op die manier aandacht krijgt na een emotionele gebeurtenis. Na de aanslag op Peter R. de Vries werd in Nederland massaal gestemd op A Whiter Shade of Pale van Procol Harum. Ook het nummer I'll Be There For You van The Rembrandts, dat onlosmakelijk verbonden is met de serie Friends, werd vorig jaar de lijst der lijsten ingestemd na het overlijden van acteur Matthew Perry.
Of het nummer voor Eva daadwerkelijk in de Top 2000 komt, wordt binnenkort bekend. Morgen sluiten de stemlijnen.
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Kijkers genieten van make-over in Huizenruilers: 'Eindelijk een eigen slaapkamer'
20:57Tina Nijkamp: 'Vivienne van den Assem presenteert Nederland op Vakantie (RTL4)'
15:49Talpa trekt nu al de stekker uit nieuw programma Vijf Dagen Vast
15:25De boerderij van Judith en Bart uit Winter Vol Liefde is gered
14:48Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal