TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
AVROTROS bevestigde aan het ANP dat het liedje inderdaad de Nederlandse inzending is voor het Eurovisie Songfestival in Basel.
Een woordvoerder van de omroep laat weten dat AVROTROS onderzoek gaat doen hoe het nummer vroegtijdig heeft kunnen lekken: "Ook om lering uit te trekken voor de toekomst. Maar het is lastig. We weten dat het eerder is gebeurd met andere landen." Toch wordt er geen aangifte gedaan: "Het is wat het is, c'est la vie", aldus de voorlichtster.
Ook Claude reageert relatief gelaten op de lek. In zijn instastories zegt de 21-jarige artiest te hopen dat zijn song wel in de smaak valt: "Jullie hebben het allemaal gehoord. It goes up, it goes down, maar c'est la vie".
De verrassing is nog niet geheel verloren gegaan. De officiële presentatie gaat donderdag 27 februari door als gepland: om 16.15 uur wordt C'est la vie feestelijk gelanceerd op de grotere radiozenders, ook is vanaf dat moment de videoclip te zien. Daarnaast vertelt Claude ook over de diepere betekenis van het liedje, eerder wilde hij alleen kwijt dat hij over zijn moeder zingt.
Het Eurovisie Songfestival is dit jaar op 13, 15 en 17 mei. Claude treedt op in de eerste halve finale, op dinsdag 13 mei.
Tina Nijkamp: 'Wie is de Mol? is UIT en Boer Zoekt Vrouw is IN'
12:32Waar en wanneer is de uitslag van de PostcodeKanjer op tv te zien?
12:10De streamingtip van de week: de laatste aflevering van Stranger Things
12:00In Memoriam 2025: afscheid van Ron Brandsteder, Dieuwertje Blok en Rob de Nijs
11:13Breuk tussen Greetje en Bert krijgt plek in nieuw seizoen Urk!: 'Het was best wel heftig'