TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
AVROTROS bevestigde aan het ANP dat het liedje inderdaad de Nederlandse inzending is voor het Eurovisie Songfestival in Basel.
Een woordvoerder van de omroep laat weten dat AVROTROS onderzoek gaat doen hoe het nummer vroegtijdig heeft kunnen lekken: "Ook om lering uit te trekken voor de toekomst. Maar het is lastig. We weten dat het eerder is gebeurd met andere landen." Toch wordt er geen aangifte gedaan: "Het is wat het is, c'est la vie", aldus de voorlichtster.
Ook Claude reageert relatief gelaten op de lek. In zijn instastories zegt de 21-jarige artiest te hopen dat zijn song wel in de smaak valt: "Jullie hebben het allemaal gehoord. It goes up, it goes down, maar c'est la vie".
De verrassing is nog niet geheel verloren gegaan. De officiële presentatie gaat donderdag 27 februari door als gepland: om 16.15 uur wordt C'est la vie feestelijk gelanceerd op de grotere radiozenders, ook is vanaf dat moment de videoclip te zien. Daarnaast vertelt Claude ook over de diepere betekenis van het liedje, eerder wilde hij alleen kwijt dat hij over zijn moeder zingt.
Het Eurovisie Songfestival is dit jaar op 13, 15 en 17 mei. Claude treedt op in de eerste halve finale, op dinsdag 13 mei.
Mart Hoogkamer hoopt dat er een De Bondgenoten VIPS komt zodat hij mee kan doen: 'Ik vind het zo'n spraakmakend programma'
10:08Je ziet het nieuwste seizoen van Down the Road (België) nu bij NPO Start
09:25Oud-deelnemer Chantal had wel willen trouwen met Rob in Married at First Sight
09:15De TV van gisteren: de kijkers van Heel Holland Bakt Elke Dag ergeren zich groen en geel aan deelnemer Rik
20:01Videoland deelt trailer Kees Flodder vol bekende gezichten