TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
We zitten er allemaal met smart op te wachten: het lied waarmee Claude ons land gaat vertegenwoordigen op het Eurovisie Songfestival in Zwitserland. De zanger heeft eindelijk onthuld hoe hij zijn song met de wereld gaat delen.
Wij vertellen je er alles over!
De lancering van het nummer staat gepland op donderdag 27 februari 2025 om 16:15 uur en één ding is nu al zeker: op dat moment kun je niet meer om het lied heen.
Claude deelt de song namelijk niet alleen op YouTube en Spotify, maar ook op alle landelijke radiostations waar het op dat tijdstip overal tegelijk te horen is. Hoe gaaf is dat!
Op dit moment is er nog heel weinig bekend over het Songfestival-nummer van de zanger. Zelfs de titel is nog niet gedeeld. Er wordt daarom de laatste dagen veel gespeculeerd. Op 27 februari weten we er eindelijk alles over.
Video: Carlo Boszhard over MAFS-pauze: ‘Goed dat we even een jaartje wachten’
11:48De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:36Eindelijk duidelijkheid: dit is de startdatum van Boer Zoekt Vrouw
10:30Filemon Wesselink werkt aan nieuw tv-programma
09:02Kijkers van B&B Vol Liefde stellen mening over Timothy bij