TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de basis doet het programma denken aan Op Volle Toeren.
In het vierdelige programma All of the Lights brengt rapper en presentator Défano Holwijn - in samenwerking met EO en NPO FunX - hiphop en gospel op een unieke bij elkaar. Het grote publiek kent hiphop namelijk met name van de rapmuziek, maar de hiphopcultuur omvat meer dan alleen rap en is van oorsprong een veel bredere jongerenbeweging waarin artiesten hun stem kunnen laten horen.
Voor de presentator, die onlangs nog schitterde naast Emma Wortelboer, is het een eer dat hij zo'n programma mag presenteren. "Ik vind het bijzonder dat ik veel artiesten, die ik persoonlijk goed ken, door All of the Lights op een unieke manier leer kennen. Het programma laat voor mij zien dat gospel je op kan tillen. Je ervaart hoop en rust, ongeacht je persoonlijke muziekvoorkeur.”
Aan Frenna de taak om de eerste aflevering af te trappen. Samen met Défano steekt hij een paar van zijn hits in een gospeljasje. De nieuwe versies laat hij in volle glorie horen met een geweldige liveband en het ZO! Gospel Choir.
All of the Lights is vanaf 18 mei wekelijks om 22:57 uur te zien op NPO3.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
De TV van gisteren: Monsterzege Oranje tegen Zweden gezien door 4,6 miljoen
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
10:56'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'
10:40'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'