TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de basis doet het programma denken aan Op Volle Toeren.
In het vierdelige programma All of the Lights brengt rapper en presentator Défano Holwijn - in samenwerking met EO en NPO FunX - hiphop en gospel op een unieke bij elkaar. Het grote publiek kent hiphop namelijk met name van de rapmuziek, maar de hiphopcultuur omvat meer dan alleen rap en is van oorsprong een veel bredere jongerenbeweging waarin artiesten hun stem kunnen laten horen.
Voor de presentator, die onlangs nog schitterde naast Emma Wortelboer, is het een eer dat hij zo'n programma mag presenteren. "Ik vind het bijzonder dat ik veel artiesten, die ik persoonlijk goed ken, door All of the Lights op een unieke manier leer kennen. Het programma laat voor mij zien dat gospel je op kan tillen. Je ervaart hoop en rust, ongeacht je persoonlijke muziekvoorkeur.”
Aan Frenna de taak om de eerste aflevering af te trappen. Samen met Défano steekt hij een paar van zijn hits in een gospeljasje. De nieuwe versies laat hij in volle glorie horen met een geweldige liveband en het ZO! Gospel Choir.
All of the Lights is vanaf 18 mei wekelijks om 22:57 uur te zien op NPO3.
De shows van Vandaag Inside en De Oranjezomer op Curaçao krijgen steeds meer vorm
12:55Bert in URK!: 'Greetje, leven met jou is soms pittig maar laten we samen oud worden'
11:47Video: De Augurkenkoning ook populair in België
10:39Wanneer is de finale van Project Dans op tv te zien?
09:39Deze koppels doen mee aan het nieuwe seizoen van Temptation Island