TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Afgelopen mei werd bekend dat Paul Witteman stopte als presentator van Podium Witteman. Al snel liet hij weten dat het muziekprogramma wel verder zou gaan, maar wie zijn opvolger werd bleef de vraag... tot vandaag!
Dieuwertje Blok wordt de nieuwe presentatrice van Podium Klassiek, zoals het tv-programma nu gaat heten. Co-host Floris Kortie en huispianist Mike Boddé blijven van de partij.
Voor Dieuwertje is klassieke muziek geen onbekend terrein, ze presenteert al jaren NTR Podium op NPO Radio 4 over dit genre. "Ik zie er enorm naar uit om samen met Floris en Mike een mooi programma te maken", zegt Dieuwertje over haar nieuwe uitdaging. "Ik houd van klassieke muziek in de breedste zin van het woord." Het muziekprogramma is een leuke aanvulling voor de presentatrice die we vooral kennen van Het Sinterklaasjournaal.
Podium Klassiek is vanaf 11 september 2022 elke zondag om 18:15 uur te zien op NPO 2.
Mexx uit B&B Vol Liefde onthult: 'Dit heb ik van het programma geleerd'
13:14Dit programma vervangt We Zijn er Bijna! op NPO1
12:12'Dit is het mooiste fragment van dit seizoen van B&B Vol Liefde'
11:01Met dit programma keert Huub Stapel als presentator terug op tv
10:10Zo laat moet je klaarzitten voor de reünie van B&B Vol Liefde op Videoland