TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Afgelopen mei werd bekend dat Paul Witteman stopte als presentator van Podium Witteman. Al snel liet hij weten dat het muziekprogramma wel verder zou gaan, maar wie zijn opvolger werd bleef de vraag... tot vandaag!
Dieuwertje Blok wordt de nieuwe presentatrice van Podium Klassiek, zoals het tv-programma nu gaat heten. Co-host Floris Kortie en huispianist Mike Boddé blijven van de partij.
Voor Dieuwertje is klassieke muziek geen onbekend terrein, ze presenteert al jaren NTR Podium op NPO Radio 4 over dit genre. "Ik zie er enorm naar uit om samen met Floris en Mike een mooi programma te maken", zegt Dieuwertje over haar nieuwe uitdaging. "Ik houd van klassieke muziek in de breedste zin van het woord." Het muziekprogramma is een leuke aanvulling voor de presentatrice die we vooral kennen van Het Sinterklaasjournaal.
Podium Klassiek is vanaf 11 september 2022 elke zondag om 18:15 uur te zien op NPO 2.
Waarom B&B Vol Liefde-Debbie en Paul eerst 'nee' zeiden tegen andere tv-programma's
11:32Boer zoekt Vrouw-koppel Jan en Rianne opnieuw ouders geworden
11:01Explosieve ruzie in De Bondgenoten: 'Wil je met me vechten?'
09:38De TV van gisteren: kijkers zien Sandra 'nog even gefileerd' worden in exitgesprek MAFS
15:12Noa Zwan roert GTST-kijkers tot tranen met liedje: 'Prachtig'