TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Afgelopen mei werd bekend dat Paul Witteman stopte als presentator van Podium Witteman. Al snel liet hij weten dat het muziekprogramma wel verder zou gaan, maar wie zijn opvolger werd bleef de vraag... tot vandaag!
Dieuwertje Blok wordt de nieuwe presentatrice van Podium Klassiek, zoals het tv-programma nu gaat heten. Co-host Floris Kortie en huispianist Mike Boddé blijven van de partij.
Voor Dieuwertje is klassieke muziek geen onbekend terrein, ze presenteert al jaren NTR Podium op NPO Radio 4 over dit genre. "Ik zie er enorm naar uit om samen met Floris en Mike een mooi programma te maken", zegt Dieuwertje over haar nieuwe uitdaging. "Ik houd van klassieke muziek in de breedste zin van het woord." Het muziekprogramma is een leuke aanvulling voor de presentatrice die we vooral kennen van Het Sinterklaasjournaal.
Podium Klassiek is vanaf 11 september 2022 elke zondag om 18:15 uur te zien op NPO 2.
De Frogers vanaf deze datum te zien op RTL5
10:16Het Perfecte Plaatje in november van start met deze deelnemers
10:00Dit gebeurt er met al het eten van het nieuwe lifestyleprogramma Thuis aan Tafel
09:28Vier Linkerhanden: met deze BN'ers gaat Wilfred Genee klussen
08:46Estavana Polman reageert sportief op Vandaag Inside-exit: 'Ik houd van die mannen'