TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Afgelopen mei werd bekend dat Paul Witteman stopte als presentator van Podium Witteman. Al snel liet hij weten dat het muziekprogramma wel verder zou gaan, maar wie zijn opvolger werd bleef de vraag... tot vandaag!
Dieuwertje Blok wordt de nieuwe presentatrice van Podium Klassiek, zoals het tv-programma nu gaat heten. Co-host Floris Kortie en huispianist Mike Boddé blijven van de partij.
Voor Dieuwertje is klassieke muziek geen onbekend terrein, ze presenteert al jaren NTR Podium op NPO Radio 4 over dit genre. "Ik zie er enorm naar uit om samen met Floris en Mike een mooi programma te maken", zegt Dieuwertje over haar nieuwe uitdaging. "Ik houd van klassieke muziek in de breedste zin van het woord." Het muziekprogramma is een leuke aanvulling voor de presentatrice die we vooral kennen van Het Sinterklaasjournaal.
Podium Klassiek is vanaf 11 september 2022 elke zondag om 18:15 uur te zien op NPO 2.
De TV van gisteren: Wie is de Mol? scoort met unieke opdracht
11:59Kijkcijfers: Heel Holland bakt elke dag valt nog altijd niet in de smaak
11:35Smart-bestuurder die werd aangereden door Máxima herkent zich niet in Videoland-serie
10:43Gerard Joling (65) op de vuist tijdens optreden na bierdouche
10:23Josje Huisman kreeg cultuurshock door deelname The bicycle race: 'Rollercoaster'