TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na acht seizoenen is het over en uit voor Podium Witteman. Presentator Paul Witteman trekt zelf de stekker uit het muziekprogramma.
Witteman heeft 'met pijn in het hart' besloten om te stoppen, omdat hij 'ruimte wil maken voor andere werkzaamheden'.
"Ik heb besloten te stoppen omdat het er een goed moment voor is aan het einde van het seizoen en je niet te lang door moet gaan", aldus Witteman. Hij maakte het programma vanuit zijn liefde voor klassieke muziek. Acht seizoenen lang konden kijkers elke zondag genieten van deze muziek en van alles wat ermee te maken heeft. Wat voor werkzaamheden de presentator nu gaat doen is nog niet bekend. "Die zullen ongetwijfeld in het verlengde liggen van mijn passie voor klassieke muziek."
Willemijn Francissen van omroep NTR laat weten blij te zijn met wat Witteman in de afgelopen jaren heeft neergezet met het muziekprogramma. "In al die jaren heeft Paul als boegbeeld van het programma een onuitwisbare stempel gezet op de klassieke muziekprogrammering van de NTR en de publieke omroep."
De laatste aflevering van Podium Witteman is op 15 mei 2022 om 18:15 uur te zien op NPO 2.
John Williams maakt op deze datum zijn opwachting met Huizenruilers
10:05De startdatum van het RTL 4-programma The House of Hide & Seek is bekend
10:00Stars on Stage keert terug: op deze datum begint het derde seizoen
10:00Gerard Joling kritisch op talkshows: 'Onderwerpen vaak zo zwaar'
09:57Het zestiende seizoen van Familie Gillis: Massa Is Kassa is vanaf deze datum te zien