TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In het AD blikt hij terug op een bewogen jaar en vertelt hij ook wat hij vond van de persiflage in Even tot Hier.
De zanger - wiens nieuwbakken album luistert naar de naam Skyboy - reageert in het vraaggesprek sportief op die uitzending. Er werd daarin met name ingezoomd op zijn Amerikaans klinkende accent. "Ik heb daar heel erg om moeten lachen, ik vond eigenlijk dat de grapjes nog te makkelijk waren, ze hadden nog wel wat verder mogen gaan van mij", zo vertelt hij in de krant.
"En dat accent... Ik gebruik veel Engelse woorden, mijn man is Amerikaans en ik pendel tussen drie landen, daarom kom ik soms niet op een woord in het Nederlands. Maar een Amerikaans accent heb ik bij mijn weten niet."
Eerder deed Duncan al uitgebreid zijn verhaal in Humberto.
De deelnemers van de nieuwe spelshow Wolven zijn bekend
13:12De Bondgenoten: 'Anouk is zo'n ongekende trut'
10:23Dit is het uitzendschema van Muziekfeest op het Plein 2026
09:56Deze programma's vervangen het WK Voetbal 2026 na de finale op NPO 1
08:52De TV van gisteren: kijkers genieten van finale Het Perfecte Plaatje op Reis, maar hebben wel een puntje van kritiek