TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In het AD blikt hij terug op een bewogen jaar en vertelt hij ook wat hij vond van de persiflage in Even tot Hier.
De zanger - wiens nieuwbakken album luistert naar de naam Skyboy - reageert in het vraaggesprek sportief op die uitzending. Er werd daarin met name ingezoomd op zijn Amerikaans klinkende accent. "Ik heb daar heel erg om moeten lachen, ik vond eigenlijk dat de grapjes nog te makkelijk waren, ze hadden nog wel wat verder mogen gaan van mij", zo vertelt hij in de krant.
"En dat accent... Ik gebruik veel Engelse woorden, mijn man is Amerikaans en ik pendel tussen drie landen, daarom kom ik soms niet op een woord in het Nederlands. Maar een Amerikaans accent heb ik bij mijn weten niet."
Eerder deed Duncan al uitgebreid zijn verhaal in Humberto.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Kees Momma 'totaal ingestort' door extreme hitte
13:34Valentijne tegen Milan in De Bondgenoten: 'Je doet alsof ik een achterlijke ben'
13:08Dreigement in De Bondgenoten: 'Doe rustig of ik ga me ermee bemoeien'
10:40Oos Kesbeke gaat verre reis maken in nieuw seizoen De Augurkenkoning
10:21Netflix-serie Haantjes krijgt een derde seizoen