TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Voorafgaand aan de eerste halve finale leek doorstromen naar de eindstrijd geen onhaalbaar scenario voor Mia Nicolai & Dion Cooper. Er waren tien tickets te vergeven en de Nederlandse inzending zou op de elfde plek staan. Niets blijkt minder waar.
Direct na de ontknoping van het liedjesfestijn werden ook de punten bekendgemaakt die tijdens de twee voorrondes werden gegeven. Die laten een ontnuchterend beeld zien: slechts vijf landen gaven Burning daylight punten en ook dat ging mondjesmaat.
Met slechts 7 punten strandde Nederland als dertien van de vijftien deelnemers. Letland en Ierland vielen ook buiten de boot, maar konden het Eurovisiepubliek toch beter bekoren. Alleen Azerbeidzjan en Malta deden het dit jaar beroerder.
Partnerbijdrage
Greetje uit Urk! na relatiebreuk: 'Er is trauma, ik kan het niet mooier maken'
10:47Gert en Viktor Verhulst presenteren samen een nieuwe verborgen-camerashow
10:32Special van Miljoenenjacht op komst: 'Ook met live-schakeling'
10:26Carrie ten Napel twijfelde om Sterren op het Doek over te nemen van Özcan Akyol: 'Hij vindt het moeilijk'
09:50Komt er nog een nieuw seizoen van De Erfgenaam?