TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Voorafgaand aan de eerste halve finale leek doorstromen naar de eindstrijd geen onhaalbaar scenario voor Mia Nicolai & Dion Cooper. Er waren tien tickets te vergeven en de Nederlandse inzending zou op de elfde plek staan. Niets blijkt minder waar.
Direct na de ontknoping van het liedjesfestijn werden ook de punten bekendgemaakt die tijdens de twee voorrondes werden gegeven. Die laten een ontnuchterend beeld zien: slechts vijf landen gaven Burning daylight punten en ook dat ging mondjesmaat.
Met slechts 7 punten strandde Nederland als dertien van de vijftien deelnemers. Letland en Ierland vielen ook buiten de boot, maar konden het Eurovisiepubliek toch beter bekoren. Alleen Azerbeidzjan en Malta deden het dit jaar beroerder.
Denise openhartig over ‘enorme rollercoaster’ en nieuwe liefde
10:12Zien: De nieuwe trailer van Moedermaffia seizoen 3 vol humor en verdriet
10:00Chantal Janzen tipte Edson da Graça als medepresentator The Voice of Holland: 'Vind hem echt goed'
08:16De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-Hans probeert in ondergoed de dames te imponeren met zijn tattoos
06:47Vanavond op TV: Nederland op film, The voice of Holland, A Day to Die