TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dit jaar presenteren Frits Sissing en Marlijn Weerdenburg samen Musical Awards: The Kick-Off, waarmee ze laten zien wat het komende musicalseizoen te bieden heeft.
Zoals vanouds geven grote en kleine musicals weer een sfeervol live voorproefje vanaf de Uitmarkt in Amsterdam.
Onder anderen Simone Kleinsma, Freek Bartels en Pia Douwes maken hun opwachting op het podium. Kijkers kunnen daarnaast genieten van optredens uit de musicals Charlie and the Chocolate Factory, Dagboek van een Herdershond en Blind Date. Ook zal de cast van Les Misérables 2023 zich voor het eerst laten zien.
De veelzijdige Marlijn Weerdenburg houdt het deze avond niet alleen bij presenteren, zij zal ook een bijzonder optreden geven om de avond compleet te maken.
Musical Awards: The Kick-Off is op 28 augustus 2022 om 21:20 uur te zien op NPO 1.
De eerste twee seizoenen van Single Bells zijn nu eindelijk terug te kijken
17:00Komende maand in GTST: verboden liefdes en verklapte geheimen
10:36Nieuw seizoen Floortje naar het Einde van de Wereld in de maak
10:08Even Tot Hier: kijkers genieten van optreden met Floor Jansen over minderheidskabinet (video)
09:37De TV van gisteren: Even tot Hier scoort, Hitster levert kijkers in