TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Anouk en Tangerine gaven onlangs aan mee te willen doen aan het Eurovisie Songfestival 2025, maar zij zijn niet de enigen. Gerard Joling wil namelijk ook graag afreizen naar Basel in Zwitserland.
De zanger heeft zelfs al een liedje ingestuurd, vertelt hij aan RTL Boulevard.
Hij ging in 1988 al eens naar het liedjesfestijn met Shangri-la en werd toen negende van de eenentwintig deelnemers. Céline Dion ging er destijds voor Zwitserland met de winst vandoor met Ne Partez Pas sans Moi. Tijd voor revanche dus!
Op de vraag of De Toppers als formatie weer mee willen doen komt een duidelijke 'nee' als antwoord, maar Gerard zou wel als soloartiest naar het Eurovisie Songfestival willen gaan. "Ik heb wat ingestuurd, een prachtig nummer geschreven door Peter de Wijn." Die liedjesschrijver was ook verantwoordelijk voor Shangri-la en de hits No More Boleros en Ticket to the Tropics van de zanger.
We horen waarschijnlijk begin volgend jaar pas welke artiest ons land gaat vertegenwoordigen op het liedjesfestijn.
Dit programma vervangt Dwars door de Pyreneeën
09:53Deze presentator neemt Kassa over nu Amber Kortzorg met zwangerschapsverlof is
09:07De TV van gisteren: nieuwe advocatenserie Pro Deo van start met mooie kijkcijfers en positieve reacties
06:47Vanavond op TV: Bij ons op de Wallen, André Hazes: En nu ..., Conspiracy Theory
21:43Pro Deo met Tjitske Reidinga van start: kijkers hebben hun oordeel klaar