TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Anouk en Tangerine gaven onlangs aan mee te willen doen aan het Eurovisie Songfestival 2025, maar zij zijn niet de enigen. Gerard Joling wil namelijk ook graag afreizen naar Basel in Zwitserland.
De zanger heeft zelfs al een liedje ingestuurd, vertelt hij aan RTL Boulevard.
Hij ging in 1988 al eens naar het liedjesfestijn met Shangri-la en werd toen negende van de eenentwintig deelnemers. Céline Dion ging er destijds voor Zwitserland met de winst vandoor met Ne Partez Pas sans Moi. Tijd voor revanche dus!
Op de vraag of De Toppers als formatie weer mee willen doen komt een duidelijke 'nee' als antwoord, maar Gerard zou wel als soloartiest naar het Eurovisie Songfestival willen gaan. "Ik heb wat ingestuurd, een prachtig nummer geschreven door Peter de Wijn." Die liedjesschrijver was ook verantwoordelijk voor Shangri-la en de hits No More Boleros en Ticket to the Tropics van de zanger.
We horen waarschijnlijk begin volgend jaar pas welke artiest ons land gaat vertegenwoordigen op het liedjesfestijn.
Vraag van Fred in B&B Vol Liefde ontketent storm aan reacties van kijkers: 'Dit is toch van de zotte'
16:01Medisch Centrum West-actrice Marjolein Sligte overleden
14:07Make Up Your Mind onthult eerste beelden van nieuw seizoen met 34 BN'ers
13:47Woeste Grond verlaat de boerderij: dit kunnen we al een beetje verwachten van de speelfilm
13:14Eerste beelden Taskmaster: Arjen Lubach laat vijf comedians flink zweten