TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Anouk en Tangerine gaven onlangs aan mee te willen doen aan het Eurovisie Songfestival 2025, maar zij zijn niet de enigen. Gerard Joling wil namelijk ook graag afreizen naar Basel in Zwitserland.
De zanger heeft zelfs al een liedje ingestuurd, vertelt hij aan RTL Boulevard.
Hij ging in 1988 al eens naar het liedjesfestijn met Shangri-la en werd toen negende van de eenentwintig deelnemers. Céline Dion ging er destijds voor Zwitserland met de winst vandoor met Ne Partez Pas sans Moi. Tijd voor revanche dus!
Op de vraag of De Toppers als formatie weer mee willen doen komt een duidelijke 'nee' als antwoord, maar Gerard zou wel als soloartiest naar het Eurovisie Songfestival willen gaan. "Ik heb wat ingestuurd, een prachtig nummer geschreven door Peter de Wijn." Die liedjesschrijver was ook verantwoordelijk voor Shangri-la en de hits No More Boleros en Ticket to the Tropics van de zanger.
We horen waarschijnlijk begin volgend jaar pas welke artiest ons land gaat vertegenwoordigen op het liedjesfestijn.
Partnerbijdrage
Dit zijn de eerste beelden van Los Het Op! en deze BN'ers zien we in aflevering 1
15:42Housewife of Amsterdam-Maria Tailor na twee nachten ontslagen uit het ziekenhuis
14:13Erik van Looy reageert op onverwachte hit: 'Misschien zien ze het verschil niet'
13:08Esther uit B&B Vol Liefde kreeg heftig nieuws na opnames: 'Ik heb geen idee hoe de toekomst eruitziet'
12:01Opnames nieuw seizoen Tonnano afgerond, gaat kijkers volgens Achmed Akkabi 'omverblazen'