TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Anouk en Tangerine gaven onlangs aan mee te willen doen aan het Eurovisie Songfestival 2025, maar zij zijn niet de enigen. Gerard Joling wil namelijk ook graag afreizen naar Basel in Zwitserland.
De zanger heeft zelfs al een liedje ingestuurd, vertelt hij aan RTL Boulevard.
Hij ging in 1988 al eens naar het liedjesfestijn met Shangri-la en werd toen negende van de eenentwintig deelnemers. Céline Dion ging er destijds voor Zwitserland met de winst vandoor met Ne Partez Pas sans Moi. Tijd voor revanche dus!
Op de vraag of De Toppers als formatie weer mee willen doen komt een duidelijke 'nee' als antwoord, maar Gerard zou wel als soloartiest naar het Eurovisie Songfestival willen gaan. "Ik heb wat ingestuurd, een prachtig nummer geschreven door Peter de Wijn." Die liedjesschrijver was ook verantwoordelijk voor Shangri-la en de hits No More Boleros en Ticket to the Tropics van de zanger.
We horen waarschijnlijk begin volgend jaar pas welke artiest ons land gaat vertegenwoordigen op het liedjesfestijn.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Priscilla Wildeman zet zoons in het zonnetje
09:28RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Unforgiven