TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Aan Stefania Liberakakis en Matheu Hinzen de eer om het te presenteren.
Het duo kijkt er dan ook ontzettend naar uit. "Nederlandstalige muziek leeft heel erg onder jongeren. Hoe leuk is het dan om samen met je vrienden en vriendinnen, broers en zussen of neefjes en nichtjes het Zapp Muziekfeest op het Plein te beleven", laten ze weten. "AVROTROS geeft ze dé kans om te kijken en luisteren naar hun favoriete artiesten en natuurlijk mee te dansen op de bekende nummers."
Ze staan er natuurlijk niet helemaal alleen voor. Op het podium zingen onder meer FOURCE, Unity, Sjaak, Ayana en Sterre Koning hun grootste hits. Ook Gioia Parijs, Kaj van der Voor en The Voice Kids-winnaar Emma Kok komen langs.
De opnames van Zapp Muziekfeest op het Plein vinden plaats op 26 juni, in Houten. De optredens zijn vanaf zaterdag 3 september vier weken lang om 18:30 uur te zien op NPO3.
Ondanks flinke kritiek en dalende kijkcijfers: Wat Speelt Er krijgt ook eindejaarspecial
10:42Wat speelt er achter de schermen? NTR wil niets kwijt over vertrek Stefan de Walle
09:16Grote verandering bij The Passion: bezoekers moeten voor het eerst betalen
08:52De TV van gisteren: Aanwezigheid Mark Rutte bezorgt Pauw & De Wit seizoensrecord
06:47Vanavond op TV: Flikken Rotterdam, Got talent, Jackie Brown