TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ook dit jaar is het muzikale tv-programma Kerstduetten te zien op de buis. Vorig jaar werd hierin het traditionele kerstverhaal herschreven en verteld door Jan Terlouw, maar voor de komende editie geeft hij het stokje door aan Stef Bos. Dat blijkt uit de Instagram Stories van fotograaf Nathan Reinds.
En natuurlijk zal de singer-songwriter ook nog een moppie zingen.
Stef hoopt met zijn actuele vertaling van het kerstverhaal 'licht aan de horizon' te brengen, vertelde hij eerder al in Volgspot op NPO Radio 5. "Met mijn versie wil ik met veel humor naar de kern van het verhaal gaan. Waar gaat het nou eigenlijk over? En wat kunnen we er in deze tijd nog mee? Ik wil het verhaal naar een ander level brengen."
Vanuit de Grote Kerk in Loenen aan de Vecht luidt de zanger de kerstnacht in met zijn muzikale vrienden Edsilia Rombley, Frank Boeijen, Desray, Diggy Dex en Berget Lewis. Aan de hand van Stefs kerstverhaal worden er dan echte kerstklassiekers ten gehore gebracht.
Kerstduetten: Het Kerstverhaal met Stef Bos is op 24 december 2022 om 22:45 uur te zien bij KRO-NCRV op NPO 2.
Hinke en Giovanni delen groot nieuws vlak voor start nieuw seizoen MAFS
13:27Regisseur Het Perfecte Plaatje spaart RTL Tonight niet na grote blunder
10:40Van Groningen naar Colombia: Ewout Genemans werkt aan nieuw tv-project
10:16Nog in de stemming? Op deze datum zie je The Passion Hemelvaart
09:42Video: Reis van Erica Terpstra voor nieuwe aflevering(en) staat gepland