TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Muziek
Ook dit jaar is het muzikale tv-programma Kerstduetten te zien op de buis. Vorig jaar werd hierin het traditionele kerstverhaal herschreven en verteld door Jan Terlouw, maar voor de komende editie geeft hij het stokje door aan Stef Bos. Dat blijkt uit de Instagram Stories van fotograaf Nathan Reinds.
En natuurlijk zal de singer-songwriter ook nog een moppie zingen.
Stef hoopt met zijn actuele vertaling van het kerstverhaal 'licht aan de horizon' te brengen, vertelde hij eerder al in Volgspot op NPO Radio 5. "Met mijn versie wil ik met veel humor naar de kern van het verhaal gaan. Waar gaat het nou eigenlijk over? En wat kunnen we er in deze tijd nog mee? Ik wil het verhaal naar een ander level brengen."
Vanuit de Grote Kerk in Loenen aan de Vecht luidt de zanger de kerstnacht in met zijn muzikale vrienden Edsilia Rombley, Frank Boeijen, Desray, Diggy Dex en Berget Lewis. Aan de hand van Stefs kerstverhaal worden er dan echte kerstklassiekers ten gehore gebracht.
Kerstduetten: Het Kerstverhaal met Stef Bos is op 24 december 2022 om 22:45 uur te zien bij KRO-NCRV op NPO 2.
Partnerbijdrage
B&B Vol Liefde Petra en Lieske hinten op eigen tv-programma
10:12Manuel Venderbos hoopt op comeback bij Shownieuws in 2026: 'Nog stille hoop'
10:09De streamingtip van de week: Goodbye June op Netflix
09:33Cheyenne Löhnen verrast door GTST-exit: 'Ik had graag langer willen blijven'
08:17De TV van gisteren: Kijkers vol lof over interview van Humberto Tan met Martijn Krabbé