TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Muziek
De Nederlandse groep Stay Tuned bestaat uit Chiara (14), Inkar (12), Miucha (13) en Niek (14). Ze traden op met hun nummer Music.
De groep stelt dat het terecht is dat Georgië gewonnen heeft. "Hij kan echt heel goed zingen. Zo zuiver. We hebben heel erg genoten en we hebben een heel mooie ervaring erbij. Dat we voor zo veel mensen hebben opgetreden, voelt echt als een droom", zeggen ze tegen het ANP. Het is overigens de vierde keer dat het land het songfestival wint.
Het festival was wel een beetje ongelukkig met een latere start en een onderbreking van het Jeugdjournaal tijdens de uitzending. Volgens de kijkcijfers van Tina Nijkamp zagen 320.000 kijkers de grote internationale finale.
Partnerbijdrage
Komt er een tweede seizoen van Kees Flodder?
10:28Het Sinterklaasjournaal verbreekt jarenoud record met eerste aflevering
09:58Slecht nieuws voor tv-kok Ramon Brugman
08:27De TV van gisteren: Stijgend aantal kijkers ziet hoe Tante Cor het geheim van Martin ontdekt in Gooische Vrouwen
06:47Vanavond op TV: Voetbal - WK-kwalificatie: Nederland - Litouwen, Chateau Meiland: La dolce vita, The Last Duel
Een nieuwe generatie voegt zich bij ’s werelds beruchtste huurlingen in Expend4bles.
