TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De opnamen van Beste zangers op Ibiza gaan binnenkort van start.
Gisteren werd bekend dat Jan Smit last heeft van acute laryngitis (strottenhoofdontsteking). De presentator heeft alles uit zijn agenda geschrapt tot het einde van dit jaar. Maar omdat de opnamen van het nieuwe seizoen van Beste zangers al binnenkort zijn, ging dat niets meer worden. Nick en Simon nemen de klus van hem over. De populariteit van het muziekprogramma zal daar vast niet onder lijden.
Psst... De geruchten dat Jan helemaal niet zo ziek is, maar stiekem druk is met het Eurovisie Songfestival, worden ook steeds luider maar daar horen we later vast meer over.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, King Arthur