TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In een sfeervolle setting praat Simone Kleinsma met de twee heren over fragmenten uit de Nederlandse muziekgeschiedenis.
Niels van der Laan en Jeroen Woe trakteren hun kijkers altijd op de meest hilarische en muzikale fragmenten in Even Tot Hier, maar hoe verzinnen ze dat eigenlijk altijd? En belangrijker nog: waar halen ze op dagelijkse basis hun inspiratie vandaan? De twee vertellen het komende zondag openhartig aan Simone Kleinsma in een uitgebreid, intiem gesprek.
Eén ding is alvast duidelijk: de twee zien Harrie Jekkers en Jacques Brel al jaren als groot voorbeeld. Maar wat maakt ze zo bijzonder? Ook namen als Maarten van Roozendaal, Acda en de Munnik, De Jeugd van Tegenwoordig en Froukje komen voorbij. Net als Gordon. Het duo trapt de aflevering namelijk af met Never Nooit Meer, één van de grootste hits van de zanger slash presentator.
Klassiekers met Kleinsma is vanaf 19 juni om 21:55 uur te zien op NPO1. Verder dit seizoen komen ook Youp van 't Hek, Edsilia Rombley, Lenny Kuhr, Yentl en de Boer en Gerard Cox nog langs.
Geruchtenmolen draait op volle toeren: Wie vervangt Renze in zijn vakanties?
19:13Monique Hansler onthult waarom trip naar Vandaag Inside op Curaçao niet doorgaat
13:44Lykele Muus: 'We zijn bezig met dramaserie Veertigers' (video)
10:06Catherine Keyl blikt terug op veelbesproken interview Harry Mens: 'Gaat soms te ver' (video)
10:00Emma Wortelboer presenteert Daten in het Dorp: op Texel: 'Ik zeg wat ik denk en vind'