TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In een sfeervolle setting praat Simone Kleinsma met de twee heren over fragmenten uit de Nederlandse muziekgeschiedenis.
Niels van der Laan en Jeroen Woe trakteren hun kijkers altijd op de meest hilarische en muzikale fragmenten in Even Tot Hier, maar hoe verzinnen ze dat eigenlijk altijd? En belangrijker nog: waar halen ze op dagelijkse basis hun inspiratie vandaan? De twee vertellen het komende zondag openhartig aan Simone Kleinsma in een uitgebreid, intiem gesprek.
Eén ding is alvast duidelijk: de twee zien Harrie Jekkers en Jacques Brel al jaren als groot voorbeeld. Maar wat maakt ze zo bijzonder? Ook namen als Maarten van Roozendaal, Acda en de Munnik, De Jeugd van Tegenwoordig en Froukje komen voorbij. Net als Gordon. Het duo trapt de aflevering namelijk af met Never Nooit Meer, één van de grootste hits van de zanger slash presentator.
Klassiekers met Kleinsma is vanaf 19 juni om 21:55 uur te zien op NPO1. Verder dit seizoen komen ook Youp van 't Hek, Edsilia Rombley, Lenny Kuhr, Yentl en de Boer en Gerard Cox nog langs.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Vanavond op TV: Olympische Winterspelen, The voice of Holland, The Wolf of Wall Street
06:00Programma Olympische Winterspelen vrijdag 13 februari
22:09Shorttracker Jens van 't Wout wint goud in ongelooflijk spannende finale
21:51Shorttracker Xandra Velzeboer maakt favorietenrol op 500 meter waar: GOUD!
20:44Ferry Doedens reageert na ophef over ‘heftige’ trailer Ferry Lost