TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Meezingen met Banger Hart en Malle Babbe is uiteraard toegestaan.
Lees ook: De Dolly Dots krijgen documentaire bij Omroep MAX
Rob de Nijs heeft Parkinson en besloot daarom eerder dit jaar te stoppen met zingen. Toch kan dat - zoals dat gaat bij muzikanten die hun sporen hebben verdiend - natuurlijk niet zonder een groots afscheidsconcert. Tijdens deze muzikale uitvoering die op 22 juni in de Ziggo Dome in Amsterdam plaatsvond, bracht hij voor de laatste keer zijn grootste hits als Het werd zomer, Jan Klaassen de Trompetter en Hou me Vast ten gehore.
De zanger stond er die avond echter niet helemaal alleen voor. Naast het publiek dat het op moeilijke momenten spontaan bijstond, ontving hij ook bekende (en voor hem bevriende) artiesten als Paskal Jakobsen, Waylon, Trijntje Oosterhuis, Danny Vera, Claudia de Breij en Sanne Wallis de Vries. Zij waagden zich aan een aantal van zijn bekendste nummers.
Rob de Nijs: Het Is Mooi Geweest is donderdag 15 december om 20:30 uur te zien op NPO1. Liever een andere keer kijken? Omroep MAX zendt het concert opnieuw uit op maandag 26 december om 08:00 en op zondag 1 januari om 0:20 uur uit op NPO2.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Mike uit B&B Vol Liefde deelt heuglijk nieuws over vriendin: 'Ik denk dat ze de ware is'
11:22Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis
10:00Dit kijkt Dag & Nacht-acteur Guy Clemens: 'Ik heb alle seizoenen van deze serie achter elkaar gebinged'
10:00Quinty Trustfull eerlijk over Het Perfecte Plaatje op Reis-avontuur: 'Die tijdsdruk vond ik hels'
09:51De TV van gisteren: start nieuw seizoen Het Perfecte Plaatje op Reis verbaast kijkers