TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Pak je agenda er dan ook maar gauw bij.
De gelegenheidsformatie The Streamers werd tijdens de coronapandemie in het leven geroepen om mensen toch te kunnen laten genieten van wat muziek. Het bleek echter zo aan te slaan dat deze artiesten inmiddels bijna jaarlijks samen een optreden geven. Dit jaar was het concert extra bijzonder: op zondag 14 september betraden de muzikanten het iconische Concertgebouw in Amsterdam, vergezeld door het Metropole Orkest, om het publiek te betoveren.
Op het podium stonden onder anderen Guus Meeuwis, Emma Heesters, Miss Montreal, Ronnie Flex, Roxy Dekker en Acda & De Munnik, die tijdens het concert uiteraard ook een ode brachten aan Suzan & Freek. Hoe dat eraan toeging, zie je in de video hieronder.
Heb je het complete optreden nu helemaal gemist of wil je het terugkijken? Dan is er nu goed nieuws: op zondag 28 december zendt SBS6 vanaf 20:00 uur een speciale tv-registratie uit van Streamers & Strijkers.
De TV van gisteren: Kijkers niet onder de indruk van nieuwe SBS6-show Survive Your Family
06:00Snel, hard en zonder genade: stream nu Rippers bij Videoland
20:07Bram en Esra uit B&B Vol Liefde hebben groot liefdesnieuws
15:36Freek Vonk gebeten door een krokodil tijdens opnames Freeks Wilde Wereld
14:53Op deze datum zie je het nieuwe seizoen van Het Echte Leven in de Dierentuin