TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Vandaag heeft AVROTROS een kleine sneak peak gegeven van het Songfestival nummer van S10. In een video op hun YouTube kanaal is te zien hoe oud-Songfestival deelnemers het nummer, dat donderdag wordt gepresenteerd, alvast mogen beluisteren.
In de video is te zien hoe onder anderen Duncan Laurence, Jeangu Macrooy en Stefania het nummer van 'onze' Songfestival-inzending als eerst beluisteren. Tijdens het luisteren worden er goedkeurende en meedeinende hoofdbewegingen gemaakt op de maat van de muziek en wordt er ook meegeneuried. Er is verder nog niets van het nummer te horen in de video, daarvoor moeten we echt nog even wachten.
De reacties van de ervaringsdeskundigen op het lied van S10 zijn in ieder geval positief. "Ik hoop dat mensen de songtekst gaan opzoeken, want het is heel mooi", zegt Duncan Laurence. "Ik vind het mooi hoe haar stem de boodschap draagt. Het voelt zo echt en authentiek", vervolgt Jeangu Macrooy. Stefania is ook enthousiast: "Wauw... haar stem! Het is een heel goed Songfestival liedje."
Morgen presenteert Stien den Hollander, zoals S10 echt heet, haar Songfestival nummer aan het publiek vanuit Koninklijk Theater Tuschinski in Amsterdam. Eerder gaf ze al een klein voorproefje van de sfeer van de videoclip via haar Instagram.
Twee absolute toppers staan vandaag op het programma in de achtste finales van het WK voetbal. Brazilië neemt het op tegen Noorwegen, terwijl gastland Mexico later in de nacht de strijd aangaat met Engeland.
Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
13:17Raymond Mens laat Hugo Borst keuren in Amerikaanse gaybar
12:05Arnout Hauben kondigt vervolg op tv-hit Dwars door de lage landen aan
11:40Stars on stage-winst Sosha Duysker lekte vroegtijdig uit door Disney-reclame