TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Muziek
Paul praatte erover in de podcast 100% NL Songfestival, waarin hij heel positief is over Claude. "Het is een ontzettend vrolijke, leuke jongen. Wat ik heel goed aan hem vind, is dat hij echt gelooft in wat hij doet", zo vertelt de routinier.
Vanzelfsprekend is Paul dus ook erg enthousiast over het feit dat Claude ons vertegenwoordigt op het Eurovisie Songfestival, maar hij is niet met alles blij. Zo wordt er volgens Paul in de videoclip van het nummer niet voldoende gelachen.
"Maar ik denk dat die lach juist belangrijk is, want dan heeft hij absoluut de gunfactor. Het is natuurlijk ook belangrijk hoe de regie dat aanpakt. Ik hoop dat ze hem een paar keer goed close in beeld nemen", zo 'adviseert' Paul in de podcast.
Claude zingt op het Eurovisie Songfestival het nummer 'C'est la vie'. Hij treedt op tijdens de eerste halve finale op dinsdag 13 mei als dertiende. Mocht hij de finale halen dan is hij op zaterdag 17 mei opnieuw te zien.
Partnerbijdrage
Een heel goed begin van je weekend, want het allernieuwste seizoen van Sleepers staat vanaf vandaag in zijn geheel op Videoland!
Wanneer is de finale van The Tribute: Battle of The Bands te zien?
13:42Vanaf deze datum is het derde en laatste seizoen van Knokke Off op Netflix te zien
13:15Dit is wanneer de nieuwe serie van Francis van Broekhuizen op televisie te zien is
12:17Johan Derksen tóch aanwezig bij Vandaag Inside-uitzendingen vanuit Curaçao
11:20Dit programma vervangt Even Tot Hier op de zaterdagavond