TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Paul praatte erover in de podcast 100% NL Songfestival, waarin hij heel positief is over Claude. "Het is een ontzettend vrolijke, leuke jongen. Wat ik heel goed aan hem vind, is dat hij echt gelooft in wat hij doet", zo vertelt de routinier.
Vanzelfsprekend is Paul dus ook erg enthousiast over het feit dat Claude ons vertegenwoordigt op het Eurovisie Songfestival, maar hij is niet met alles blij. Zo wordt er volgens Paul in de videoclip van het nummer niet voldoende gelachen.
"Maar ik denk dat die lach juist belangrijk is, want dan heeft hij absoluut de gunfactor. Het is natuurlijk ook belangrijk hoe de regie dat aanpakt. Ik hoop dat ze hem een paar keer goed close in beeld nemen", zo 'adviseert' Paul in de podcast.
Claude zingt op het Eurovisie Songfestival het nummer 'C'est la vie'. Hij treedt op tijdens de eerste halve finale op dinsdag 13 mei als dertiende. Mocht hij de finale halen dan is hij op zaterdag 17 mei opnieuw te zien.
Jean-Paul uit B&B Vol Liefde werkt aan realityserie, samen met deze oud-kandidate
10:45Urk!-tweeling Gerda en Mathilde geeft update na ziekenhuisopname in Spanje
09:57André en Janny keren op deze datum terug op tv met hun nieuwe programma Beestenboel
09:31De TV van gisteren: pijnlijke plottwist bij Paul in B&B Vol Liefde verbijstert kijkers
06:47Vanavond op TV: Nederland op film, Secret duets, Ted