TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Paul praatte erover in de podcast 100% NL Songfestival, waarin hij heel positief is over Claude. "Het is een ontzettend vrolijke, leuke jongen. Wat ik heel goed aan hem vind, is dat hij echt gelooft in wat hij doet", zo vertelt de routinier.
Vanzelfsprekend is Paul dus ook erg enthousiast over het feit dat Claude ons vertegenwoordigt op het Eurovisie Songfestival, maar hij is niet met alles blij. Zo wordt er volgens Paul in de videoclip van het nummer niet voldoende gelachen.
"Maar ik denk dat die lach juist belangrijk is, want dan heeft hij absoluut de gunfactor. Het is natuurlijk ook belangrijk hoe de regie dat aanpakt. Ik hoop dat ze hem een paar keer goed close in beeld nemen", zo 'adviseert' Paul in de podcast.
Claude zingt op het Eurovisie Songfestival het nummer 'C'est la vie'. Hij treedt op tijdens de eerste halve finale op dinsdag 13 mei als dertiende. Mocht hij de finale halen dan is hij op zaterdag 17 mei opnieuw te zien.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, King Arthur
06:43Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:33Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij