TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Paul praatte erover in de podcast 100% NL Songfestival, waarin hij heel positief is over Claude. "Het is een ontzettend vrolijke, leuke jongen. Wat ik heel goed aan hem vind, is dat hij echt gelooft in wat hij doet", zo vertelt de routinier.
Vanzelfsprekend is Paul dus ook erg enthousiast over het feit dat Claude ons vertegenwoordigt op het Eurovisie Songfestival, maar hij is niet met alles blij. Zo wordt er volgens Paul in de videoclip van het nummer niet voldoende gelachen.
"Maar ik denk dat die lach juist belangrijk is, want dan heeft hij absoluut de gunfactor. Het is natuurlijk ook belangrijk hoe de regie dat aanpakt. Ik hoop dat ze hem een paar keer goed close in beeld nemen", zo 'adviseert' Paul in de podcast.
Claude zingt op het Eurovisie Songfestival het nummer 'C'est la vie'. Hij treedt op tijdens de eerste halve finale op dinsdag 13 mei als dertiende. Mocht hij de finale halen dan is hij op zaterdag 17 mei opnieuw te zien.
NTR heeft bevestigd: Stefan de Walle stopt na vijftien jaar als 'adviseur' van de Sint
16:11Zo kijk je live naar kartrace Max Verstappen op Silverstone: Max vs 100
14:57B&B Vol Liefde-Arie: 'Of ik nu bij Caroline op de slaapkamer mag?'
14:04Dit programma vervangt Triviant op NPO1
13:33Rumoer rond Sinterklaasjournaal: 'Stefan de Walle vertrekt als assistent van goedheiligman'