TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Talpa heeft zojuist de eerste details van dit nieuwe programma onthuld.
Een tijdje geleden zocht Talpa al naar mensen die niet kunnen zingen, maar die toch willen samenwerken met Nederlands grootste producers. Inmiddels is duidelijk waar dat precies voor is, namelijk voor De Nix Factor. In dit nieuwe muzikale programma - dat dus gepresenteerd zal worden door Rapper Donnie - sluiten bekende Nederlandse radiodj's een weddenschap met muziekproducers Ryan Marciano en Sunnery James. Lukt het hen namelijk om een hit te scoren met iemand die écht niet kan zingen?
Wat ze daarvoor precies uit de kast moeten gaan halen, is niet bekend. Maar we kunnen ons zo voorstellen dat er behoorlijk wat autotune en goede beats bij komen kijken. Als ze daarmee de radiodj's weten te overtuigen, winnen ze de weddenschap en zal het nummer ook daadwerkelijk op de radio worden gedraaid.
Benieuwd? De NIX Factor is vanaf 18 februari wekelijks om 20:00 uur te zien zijn op SBS6. Het vult daarmee de plek op van The Tribute - Battle of The Bands, dat op 7 januari van start gaat.
Naomi doet als slachtoffer van Ali B voor het eerst zelf haar verhaal in RTL Tonight
14:31Peter Gillis veroordeeld tot celstraf voor belastingfraude en taakstraf voor mishandeling Nicol Kremers
13:41Stephanie van Eer speelt hoofdrol in spannende nieuwe dramaserie Geheime Liefde
10:30Ali B. in hoger beroep veroordeeld tot 3 jaar cel
09:31De kijkers van Schiphol Airport vinden dat Ronald en Isabel veel te weinig te zien zijn in het derde seizoen