TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het SBS-programma The Tribute - Battle of the Bands keert terug met een tweede seizoen. Elf tributebands doen weer een gooi om hun favoriete artiest tot in perfectie na te spelen.
In The Tribute - Battle of the Bands draait het voor de verandering eens niet om het hebben van een eigen sound.
In het tweede seizoen komen onder tributebands voorbij van Neil Diamond, U2, The Red Hot Chili Peppers, Earth, Wind & Fire, Bon Jovi en Elvis. Genoeg variatie dus in het nieuwe seizoen.
Elke band probeert om qua sound en stem zo dicht mogelijk bij het origineel te komen. De optredens worden ook dit seizoen weer beoordeeld door de vakjury, bestaande uit Cesar Zuiderwijk (drummer van de Golden Earring), Angela Groothuizen en Spike (gitarist en zanger van DI-RECT). De presentatie is wederom in handen van Gerard Ekdom.
Ook dit jaar hebben de bands allemaal hetzelfde doel: optreden in een uitverkocht Ziggo Dome. De vier acts die in de finale het meest weten te overtuigen treden op tijdens een tribute concert in de Ziggo Dome op zaterdag 22 april.
De uiteindelijke winnaar van deze muzikale competitie zal daar optreden als headliner, en dus het langst op het podium mogen staan.
The Tribute - Battle of the Bands is vanaf 7 januari om 20:00 uur te zien op SBS6.
Kijkers smullen van Joke in Oh Oh Den Haag: 'Joke maakt echt mijn week'
12:26Dit zijn de eerste beelden van Echte Meisjes in de Jungle de familie-editie
11:28Dit is wanneer het nieuwe seizoen van De Bachelorette te zien is
10:39Het lijkt erop dat Moedermaffia na het derde seizoen klaar is
10:06Alex uit Over Mijn Lijk ontwaakt uit coma