TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Rapper Snelle stelde Samantha Steenwijk in I want your song voor aan vijf singer-songwriters die de blonde zangeres probeerden te verleiden met hun muzikale creaties.
Het selectieproces werd voor Samantha al snel een luxeprobleem want ze vond eigenlijk alle nummers die voorbij kwamen wel iets hebben. 217.000 kijkers zagen hoe Steenwijk na overleg met haar team uiteindelijk koos voor Als de liefde dan geen zin meer heeft. Direct na de uitzending was ook de videoclip bij het nummer te zien op YouTube. Na een kleine dag online is de moody, sfeervolle video al bijna 2000 keer bekeken.
Na Samantha zijn er nog twee afleveringen van I want your song te gaan. Mart Hoogkamer moet nog kiezen en Nick & Simon hebben ook een aflevering (en liedje) opgenomen. Of dat nummer lang op de setlist blijft van het zangduo valt te betwijfelen.
Johan Derksen ziet Albert Verlinde en Lale Gül graag terug bij Vandaag Inside na stoppen RTL Tonight
12:46Dit vinden kijkers van de Videoland-serie Football Island
12:31Zien: Ali B vangt 'vallende' Boulevard-verslaggever Jermaine Ellenkamp op
12:03Videoland zoekt single feestbeesten voor nieuwe Videoland Original Dutchie Shore
11:05Heel Holland Bakt Elke Dag: André valt oud-deelnemers in de armen