TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Rapper Snelle stelde Samantha Steenwijk in I want your song voor aan vijf singer-songwriters die de blonde zangeres probeerden te verleiden met hun muzikale creaties.
Het selectieproces werd voor Samantha al snel een luxeprobleem want ze vond eigenlijk alle nummers die voorbij kwamen wel iets hebben. 217.000 kijkers zagen hoe Steenwijk na overleg met haar team uiteindelijk koos voor Als de liefde dan geen zin meer heeft. Direct na de uitzending was ook de videoclip bij het nummer te zien op YouTube. Na een kleine dag online is de moody, sfeervolle video al bijna 2000 keer bekeken.
Na Samantha zijn er nog twee afleveringen van I want your song te gaan. Mart Hoogkamer moet nog kiezen en Nick & Simon hebben ook een aflevering (en liedje) opgenomen. Of dat nummer lang op de setlist blijft van het zangduo valt te betwijfelen.
Hoofdrol in nieuwe Amerikaanse serie voor Michiel Huisman
13:06Staat Annet Malherbe open voor een tweede seizoen van Rust en Vreugd?
11:27Welk programma vervangt realityserie De Bogaartjes op SBS6?
11:05Het langverwachte tweede seizoen van Máxima is nu te streamen op Videoland
10:00Chris Zegers vertelt meer over Een Schat aan Shaffy: 'Machtig om dit te mogen maken'