TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Rapper Snelle stelde Samantha Steenwijk in I want your song voor aan vijf singer-songwriters die de blonde zangeres probeerden te verleiden met hun muzikale creaties.
Het selectieproces werd voor Samantha al snel een luxeprobleem want ze vond eigenlijk alle nummers die voorbij kwamen wel iets hebben. 217.000 kijkers zagen hoe Steenwijk na overleg met haar team uiteindelijk koos voor Als de liefde dan geen zin meer heeft. Direct na de uitzending was ook de videoclip bij het nummer te zien op YouTube. Na een kleine dag online is de moody, sfeervolle video al bijna 2000 keer bekeken.
Na Samantha zijn er nog twee afleveringen van I want your song te gaan. Mart Hoogkamer moet nog kiezen en Nick & Simon hebben ook een aflevering (en liedje) opgenomen. Of dat nummer lang op de setlist blijft van het zangduo valt te betwijfelen.
Partnerbijdrage
Kippenvel: Kimberly Fransens schittert met musical-klassieker in Stars On Stage
16:28RTL ziet geen reden tot ingrijpen bij Married At First Sight na ophef Britse editie
16:15Dit zijn de gasten van Vandaag Inside op Curaçao op vrijdag
15:13Zet je schrap: De eerste beelden van de A.S.S. - Anti Survival Show zijn er
14:56Let op: Op deze datum start de Eredivisie weer