TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Muziek
Rapper Snelle stelde Samantha Steenwijk in I want your song voor aan vijf singer-songwriters die de blonde zangeres probeerden te verleiden met hun muzikale creaties.
Het selectieproces werd voor Samantha al snel een luxeprobleem want ze vond eigenlijk alle nummers die voorbij kwamen wel iets hebben. 217.000 kijkers zagen hoe Steenwijk na overleg met haar team uiteindelijk koos voor Als de liefde dan geen zin meer heeft. Direct na de uitzending was ook de videoclip bij het nummer te zien op YouTube. Na een kleine dag online is de moody, sfeervolle video al bijna 2000 keer bekeken.
Na Samantha zijn er nog twee afleveringen van I want your song te gaan. Mart Hoogkamer moet nog kiezen en Nick & Simon hebben ook een aflevering (en liedje) opgenomen. Of dat nummer lang op de setlist blijft van het zangduo valt te betwijfelen.
Wanneer is Woeste Grond weer terug op tv?
10:53Tunnelvisie met Thomas: 'Merel staat wel erg vaak op goede Mol-posities'
10:00Jolijn Henneman blikt terug op haar eerste maanden als Shanti in GTST: 'Begin was erg onwerkelijk'
09:47Bekijk de Kerstreclames van 2025: van HEMA tot Albert Heijn
09:06Kostuumdrama Grand Hotel aan Zee strikt bekende cast: bekijk wie meespelen