TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Je kunt er niet vroeg genoeg mee beginnen: daags na afloop van het 66e Eurovisie Songfestival is de organisatie alweer bezig met de voorbereidingen voor komend jaar. Stap één: een geschikte inzending vinden.
Vanaf nu staat het artiesten en songwriters van alle genres vrij om maximaal drie liedjes aan te bieden aan de selectiecommissie en omroep AVROTROS. In principe mag iedereen meedingen, maar de organisatie geeft de voorkeur aan een "eigentijdse, authentieke sound".
Verder moeten de ingezonden liedjes al wel zo goed als af zijn. Het is niet de bedoeling dat de organisatie zelf het nummer nog verder gaat ontwikkelen met behulp van andere producenten of artiesten.
Daarnaast zijn er nog een aantal spelregels aan het insturen van een song. Het gaat er in de eerste plaats om dat het liedje "overtuigend onderscheidend" is, niet eerder commercieel uitgebracht voor 1 september 2022 en uiteraard mag het maximaal 3 minuten duren.
Insturen van inzendingen kan tot 31 augustus 2022 naar songfestival@avrotros.nl.
BNNVARA ziet tweede seizoen van spelprogramma Wolven wel zitten
15:35Max Verstappen is in vorm! Wint hij dit jaar ook de Formule 1 GP van de Verenigde Staten?
15:25Maxime Meiland wilde zo graag meedoen aan Expeditie Robinson dat ze zelf belde
14:22Save the date: dit is de datum van het Gouden Televizier-Ring Gala 2027
10:47Vanaf deze datum is Toos: De Van der Valk ontvoering op Netflix te zien