TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Je kunt er niet vroeg genoeg mee beginnen: daags na afloop van het 66e Eurovisie Songfestival is de organisatie alweer bezig met de voorbereidingen voor komend jaar. Stap één: een geschikte inzending vinden.
Vanaf nu staat het artiesten en songwriters van alle genres vrij om maximaal drie liedjes aan te bieden aan de selectiecommissie en omroep AVROTROS. In principe mag iedereen meedingen, maar de organisatie geeft de voorkeur aan een "eigentijdse, authentieke sound".
Verder moeten de ingezonden liedjes al wel zo goed als af zijn. Het is niet de bedoeling dat de organisatie zelf het nummer nog verder gaat ontwikkelen met behulp van andere producenten of artiesten.
Daarnaast zijn er nog een aantal spelregels aan het insturen van een song. Het gaat er in de eerste plaats om dat het liedje "overtuigend onderscheidend" is, niet eerder commercieel uitgebracht voor 1 september 2022 en uiteraard mag het maximaal 3 minuten duren.
Insturen van inzendingen kan tot 31 augustus 2022 naar songfestival@avrotros.nl.
Denise openhartig over ‘enorme rollercoaster’ en nieuwe liefde
10:12Zien: De nieuwe trailer van Moedermaffia seizoen 3 vol humor en verdriet
10:00Chantal Janzen tipte Edson da Graça als medepresentator The Voice of Holland: 'Vind hem echt goed'
08:16De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-Hans probeert in ondergoed de dames te imponeren met zijn tattoos
06:47Vanavond op TV: Nederland op film, The voice of Holland, A Day to Die