TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Je kunt er niet vroeg genoeg mee beginnen: daags na afloop van het 66e Eurovisie Songfestival is de organisatie alweer bezig met de voorbereidingen voor komend jaar. Stap één: een geschikte inzending vinden.
Vanaf nu staat het artiesten en songwriters van alle genres vrij om maximaal drie liedjes aan te bieden aan de selectiecommissie en omroep AVROTROS. In principe mag iedereen meedingen, maar de organisatie geeft de voorkeur aan een "eigentijdse, authentieke sound".
Verder moeten de ingezonden liedjes al wel zo goed als af zijn. Het is niet de bedoeling dat de organisatie zelf het nummer nog verder gaat ontwikkelen met behulp van andere producenten of artiesten.
Daarnaast zijn er nog een aantal spelregels aan het insturen van een song. Het gaat er in de eerste plaats om dat het liedje "overtuigend onderscheidend" is, niet eerder commercieel uitgebracht voor 1 september 2022 en uiteraard mag het maximaal 3 minuten duren.
Insturen van inzendingen kan tot 31 augustus 2022 naar songfestival@avrotros.nl.
Het WK voetbal gaat vandaag verder met vier wedstrijden in de groepen G en H. Spanje en België hopen hun eerste overwinning van het toernooi te boeken, terwijl ook Uruguay weer in actie komt op het wereldkampioenschap.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
10:56'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'
10:40'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'
09:23Renze Klamer reageert op pittige uitspraak van Johan Derksen: 'Erger in de omgang dan Matthijs van Nieuwkerk'