TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Muziek
Eigenlijk is het vrij simpel: een abonnement op Videoland.
Mis het niet: Ga snel naar Videoland
De kaarten voor De Vrienden van Amstel Live zijn altijd snel uitverkocht. Als je dus geen kaartje hebt kunnen bemachtigen of om een andere reden niet aanwezig kon zijn, heb je toch geluk. Videoland komt namelijk net als vorig jaar met livestreams. Op die manier mis je geen enkel moment.
En dat wil je ook niet, want de line-up van dit jaar mag er zeker zijn. Zo treden onder meer vertrouwde gezichten als Suzan & Freek, DI-RECT, Duncan Laurence, Guus Meeuwis en Roel van Velzen op. Daarnaast is er ook alle tijd en ruimte voor nieuwe gezichten. Het is aan onder meer Zoë Tauran, La Fuente, Son Mieux, Claude, Bizzet en Meau om hun debuut te maken. De presentatie ligt in handen van Kraantje Pappie, bijgestaan door Vrienden van Amstel-veteraan Nick Schilder.
Wat de livestreams op Videoland overigens extra leuk maakt, is dat je meer ziet dan de bezoekers ter plaatse. Dit jaar is er immers niet één livestream, maar zijn er wel drie. Alle livestreams gaan op vrijdag 19 januari vanaf 19:30 uur open voor het voorprogramma met Kraantje Pappie en Marieke.
Vanaf 20:00 uur is het tijd voor...
De avond sluit je rond 23:20 uur af met een afterparty, om het ultieme kroeggevoel te verlengen. Veel kijkplezier!
De TV van gisteren: wapperende haren in Heel Holland bakt zorgen voor ophef
08:00Deze kerstspecials mag je dit jaar niet missen
06:47Vanavond op TV: Hunted, De Hanslers: Van de piste naar de playa, Unknown
12:13Kids Top 20 verdwijnt na 22 jaar van de buis: 'Ontzettend jammer'
11:13Jury geniet van Child of Destiny in The Tribute: Battle of the Bands: 'Geweldig!' (video)