TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De repetities van het Eurovisie Songfestival 2023 zijn begonnen. Mia Nicolai & Dion Cooper hebben hun eerste stappen op het grote podium inmiddels ook achter de rug, waardoor bekend is hoe hun act eruit gaat zien.
Wij praten je helemaal bij!
Op de foto's van de eerste repetitie is te zien dat Dion een zwart gilet met zilveren strepen en een broek met hetzelfde patroon draagt. In de outfit van Mia komt deze stijl ook terug, alleen draagt zij een korset dat is voorzien van meer zilveren details met een effen zwarte broek.
Volgens de aanwezige pers is de act van de Nederlandse inzending verdrietig, dromerig en opbeurend tegelijk. Mia & Dion staan op een klein roterend podium en door het complexe camerawerk voelt hun optreden intiem aan. Verder wordt er tijdens het optreden gebruik gemaakt van een achtergrond van spotlights in combinatie met rookmachines.
Hoe de twee het er vanaf gaan brengen met hun nummer Burning Daylight is te zien in de eerste halve finale van het liedjesfestijn op dinsdag 9 mei 2023.
Vanavond op TV: De Bauers, een nieuwe fase, Fire country, Wind River
15:41Dit programma vervangt De Augurkenkoning op RTL 4
14:11Deze BN'ers zijn te gast in het nieuwe seizoen van Boerderij van Dorst
14:10Deze BN'er-duo's doen mee aan het tweede seizoen van Waar De F*ck Is Stuk?
13:21Wanneer is het nieuwe realityprogramma Dutchie Shore op Videoland te zien?