TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De repetities van het Eurovisie Songfestival 2023 zijn begonnen. Mia Nicolai & Dion Cooper hebben hun eerste stappen op het grote podium inmiddels ook achter de rug, waardoor bekend is hoe hun act eruit gaat zien.
Wij praten je helemaal bij!
Op de foto's van de eerste repetitie is te zien dat Dion een zwart gilet met zilveren strepen en een broek met hetzelfde patroon draagt. In de outfit van Mia komt deze stijl ook terug, alleen draagt zij een korset dat is voorzien van meer zilveren details met een effen zwarte broek.
Volgens de aanwezige pers is de act van de Nederlandse inzending verdrietig, dromerig en opbeurend tegelijk. Mia & Dion staan op een klein roterend podium en door het complexe camerawerk voelt hun optreden intiem aan. Verder wordt er tijdens het optreden gebruik gemaakt van een achtergrond van spotlights in combinatie met rookmachines.
Hoe de twee het er vanaf gaan brengen met hun nummer Burning Daylight is te zien in de eerste halve finale van het liedjesfestijn op dinsdag 9 mei 2023.
Partnerbijdrage
Dit voetbalweekend draait om meer dan alleen de Premier League. Millwall en West Ham United treffen elkaar na jaren weer in een beladen derby, terwijl in Frankrijk Marseille en PSG tegenover elkaar staan in Le Classique. Beide wedstrijden zijn te zien op Viaplay.
Oos Kesbeke komt tot een pijnlijke conclusie: 'Zo mank als een kraai'
11:09Video: Daan Schuurmans weet wie de nieuwe Sinterklaas wordt: 'Wordt genieten'
10:07Yes! Er komt een tweede seizoen van de Netflix-serie De Eetclub
09:37Felix Meurders maakt comeback voor allerlaatste uitzending Kassa
08:46De TV van gisteren: Kijkers vol lof over Jutta Leerdam in Casa di Beau