TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De repetities van het Eurovisie Songfestival 2023 zijn begonnen. Mia Nicolai & Dion Cooper hebben hun eerste stappen op het grote podium inmiddels ook achter de rug, waardoor bekend is hoe hun act eruit gaat zien.
Wij praten je helemaal bij!
Op de foto's van de eerste repetitie is te zien dat Dion een zwart gilet met zilveren strepen en een broek met hetzelfde patroon draagt. In de outfit van Mia komt deze stijl ook terug, alleen draagt zij een korset dat is voorzien van meer zilveren details met een effen zwarte broek.
Volgens de aanwezige pers is de act van de Nederlandse inzending verdrietig, dromerig en opbeurend tegelijk. Mia & Dion staan op een klein roterend podium en door het complexe camerawerk voelt hun optreden intiem aan. Verder wordt er tijdens het optreden gebruik gemaakt van een achtergrond van spotlights in combinatie met rookmachines.
Hoe de twee het er vanaf gaan brengen met hun nummer Burning Daylight is te zien in de eerste halve finale van het liedjesfestijn op dinsdag 9 mei 2023.
Wanneer is The Tribute: Battle of the Bands weer op tv?
10:51Deze ‘red flags’ vielen op bij Winter Vol Liefde-Gilbert: ‘Gewoon een engerd’
10:05Yvon Jaspers enorm geschrokken van ongeluk boer Geert: ‘Alsof familielid iets overkomt’
09:00De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-kijkers dolblij voor Robin en Pearl, maar ook voor Elsje
06:47Vanavond op TV: Flikken Maastricht, The voice of Holland, Pixels