TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
De titel van de theatervoorstelling van Nasrdin Dchar, slaat zowel op corona als op het racismedebat, de twee grote thema’s van dit jaar. Coronapatiënten snakken naar adem, zegt hij in een interview met Trouw over ADEM. “George Floyd kreeg geen lucht doordat er vier agenten op hem zaten. Omgekeerd geeft corona ook lucht: mensen hebben meer tijd voor hun naasten en door de sociale explosie van de Black Lives Matter-beweging werd racisme bespreekbaar.”
In ADEM probeert de cabaretier grip op de chaos te krijgen. Want, zo vraagt hij zich af: Stel het is oudejaarsavond 2020. Je zit met familie en vrienden op gepaste afstand van elkaar en kijkt terug op dit jaar. Wat gaan we van 2020 nooit meer vergeten? En gaat het jaar de wereld en ons écht veranderen?
Twee absolute toppers staan vandaag op het programma in de achtste finales van het WK voetbal. Brazilië neemt het op tegen Noorwegen, terwijl gastland Mexico later in de nacht de strijd aangaat met Engeland.
De TV van gisteren: Finale Stars on stage roemloos ten onder op zomerse vrijdagavond
10:00Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij