TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Dat werd dinsdag, een dag voor de actiedag op 16 oktober, bekendgemaakt.
Volgens de organisatie is het 'een wat ander karakter dan gebruikelijk, om recht te doen aan de zorgvuldigheid die het conflict in het Midden-Oosten vraagt'. Er zijn wel bekende Nederlanders aanwezig om het panel te ondersteunen waar nodig. Dit zijn onder anderen Hadewych Minis, Dwight van van de Vijver, Pernille La Lau, Waldemar Torenstra en Giovanca Ostiana.
In de programmering staan twee live programma's gepland. Om 20.25 uur en 23.00 wordt dit uitgezonden op NPO 1, RTL 4 en SBS6. De programma’s worden gepresenteerd door Herman van der Zandt, Renze Klamer en Tooske Ragas.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Zien: eerste beelden van de cast van The Passion 2026
16:38Leuk om te zien: Arjen Lubach verrast bakfanaat Danique met bezoek van Robèrt van Beckhoven
16:17De Slimste Mens 2026: dit zijn de vragenstellers in de Open Deur-ronde
14:33Bridget Maasland in shock na beelden Ferry Doedens: 'Voel me ramptoerist'
13:41Even Tot Hier binnenkort terug met nieuw seizoen, dit is wanneer