TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Dat werd dinsdag, een dag voor de actiedag op 16 oktober, bekendgemaakt.
Volgens de organisatie is het 'een wat ander karakter dan gebruikelijk, om recht te doen aan de zorgvuldigheid die het conflict in het Midden-Oosten vraagt'. Er zijn wel bekende Nederlanders aanwezig om het panel te ondersteunen waar nodig. Dit zijn onder anderen Hadewych Minis, Dwight van van de Vijver, Pernille La Lau, Waldemar Torenstra en Giovanca Ostiana.
In de programmering staan twee live programma's gepland. Om 20.25 uur en 23.00 wordt dit uitgezonden op NPO 1, RTL 4 en SBS6. De programma’s worden gepresenteerd door Herman van der Zandt, Renze Klamer en Tooske Ragas.
Het WK voetbal gaat vandaag verder met vier wedstrijden in de groepen G en H. Spanje en België hopen hun eerste overwinning van het toernooi te boeken, terwijl ook Uruguay weer in actie komt op het wereldkampioenschap.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
10:56'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'
10:40'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'
09:23Renze Klamer reageert op pittige uitspraak van Johan Derksen: 'Erger in de omgang dan Matthijs van Nieuwkerk'