TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
En omdat kerstmis altijd de naam heeft een beetje magisch te zijn, gaat A boy called Christmas over een jongetje dat op zoek gaat naar zijn vader en terechtkomt in de magische stad Elfhelm. De film is gebaseerd op het boek Reasons to stay alive van Matt Haig.
Behalve Michiel Huisman spelen ook Jim Broadbent, Toby Jones, Sally Hawkins, Maggie Smith en Kristen Wiig rollen in A boy called Christmas. De opnamen zijn deze maand in Slowakije, Lapland, Praag en Londen. De film gaat in een aantal landen in de bioscoop draaien, in Nederland komt ie waarschijnlijk gewoon op Netflix te staan.
Michiel Huisman is inmiddels kind aan huis bij Netflix, hij speelde ook al een hoofdrol in de behoorlijk enge horrorserie The haunting of Hill House.
Veel kritiek, maar óók begrip voor Sandra onder RTL 4-kijkers van MAFS: 'Groot gelijk'
15:08Na Beau is ook Humberto boos op Renze
14:18Verrassing! Sterren op het Doek gaat toch door
11:50Deze deelnemers zie je terug in de halve finale van The Voice of Holland
09:51Vertrekt Hassan Slaby binnenkort uit GTST?