TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het laatste seizoen van de populaire reeks met Jane Fonda (81) en Lily Tomlin (80) bestaat uit zestien afleveringen. Daarmee komt het totale aantal episodes op 94, wat het de langst lopende Netflixserie tot nu toe maakt.
Maar voor het doek valt, moet eerst het zesde seizoen nog z'n debuut maken. De reeks volgt in januari van 2020 met rollen voor Fonda, Tomlin en Martin Sheen en Sam Waterston als hun voormalige echtgenoten die de liefde bij elkaar hebben gevonden. Ook de kinderen zijn weer van de partij.
In een persverklaring laat Netflix weten blij en trots te zijn op het succes van Grace & Frankie dat in 2015 z'n debuut maakte bij de videodienst. Fonda en Tomlin worden rolmodellen genoemd voor senioren, de snelst groeiende bevolkinsgroep.
Mocht je na de vele realityshows die ons land inmiddels rijk is nog steeds geen genoeg kunnen krijgen van dit genre dan hebben wij de perfecte kijktip voor je.
Temptation Island krijgt nog een seizoen op Prime Video
14:00Anna Drijver scoort hoofdrol in de spin-off van Onopgelost
13:29De deelnemers van de nieuwe spelshow Wolven zijn bekend
13:12De Bondgenoten: 'Anouk is zo'n ongekende trut'
10:23Dit is het uitzendschema van Muziekfeest op het Plein 2026