TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
We wachten nog met smart op seizoen 4, maar volgens de Spaanse televisiegids FormulaTV is het nu al zeker dat er een vervolg komt van La Casa de Papel. De Spaanstalige serie zou zelfs een vijfde én zesde seizoen krijgen.
De opnames van de twee seizoenen zouden in januari 2020 beginnen, uitgerekend in de maand waarin seizoen 4 van La Casa de Papel verschijnt. Het vierde seizoen van La Casa de Papel zou op 18 januari uitkomen, maar die datum is tot op heden nog altijd niet bevestigd door Netflix.
FormulaTV baseert zich op bronnen binnen Vancouver Media, het productiebedrijf achter de populairste niet-Engelstalige serie ooit op Netflix. De site meldt dat Álvaro Morte (Professor) en Itziar Ituño (Raquel Murillo) sowieso terugkeren in de nieuwe verhaallijn.
Donny Roelvink (28) doet controversiële uitspraken over rol van zijn toekomstige vrouw: 'Als ik haar dingen moet verbieden is ze al mijn vrouw niet'
12:22Bassie & Adriaan-acteur Hans Beijer op 78-jarige leeftijd overleden
12:15Naaktkalender van De Grannies van Amsterdam levert groot geldbedrag op
11:32FOMO show-ster Tobias Camman (37) baalt van zijn werk: 'Hartstikke sneu na je 30e'
11:10Wietze de Jager (37) loopt brandwonden op na radiostunt: 'Heftige pijn'