TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
We wachten nog met smart op seizoen 4, maar volgens de Spaanse televisiegids FormulaTV is het nu al zeker dat er een vervolg komt van La Casa de Papel. De Spaanstalige serie zou zelfs een vijfde én zesde seizoen krijgen.
De opnames van de twee seizoenen zouden in januari 2020 beginnen, uitgerekend in de maand waarin seizoen 4 van La Casa de Papel verschijnt. Het vierde seizoen van La Casa de Papel zou op 18 januari uitkomen, maar die datum is tot op heden nog altijd niet bevestigd door Netflix.
FormulaTV baseert zich op bronnen binnen Vancouver Media, het productiebedrijf achter de populairste niet-Engelstalige serie ooit op Netflix. De site meldt dat Álvaro Morte (Professor) en Itziar Ituño (Raquel Murillo) sowieso terugkeren in de nieuwe verhaallijn.
Flo keert terug op NET5: dit is wanneer de nieuwe afleveringen te zien zijn
09:59De Bondgenoten-Salar weigert iets te zeggen over zijn relatie met Mercedes
09:58Monique Hansler kan geen kleren aan door Spaanse hitte en zegt opnames De Hanslers af
09:28Danny de Munk benaderd voor nieuwe reallifesoap
08:51De TV van gisteren: kijkers niet onder de indruk van matig optreden Dries Roelvink bij De Oranjezomer