TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
We wachten nog met smart op seizoen 4, maar volgens de Spaanse televisiegids FormulaTV is het nu al zeker dat er een vervolg komt van La Casa de Papel. De Spaanstalige serie zou zelfs een vijfde én zesde seizoen krijgen.
De opnames van de twee seizoenen zouden in januari 2020 beginnen, uitgerekend in de maand waarin seizoen 4 van La Casa de Papel verschijnt. Het vierde seizoen van La Casa de Papel zou op 18 januari uitkomen, maar die datum is tot op heden nog altijd niet bevestigd door Netflix.
FormulaTV baseert zich op bronnen binnen Vancouver Media, het productiebedrijf achter de populairste niet-Engelstalige serie ooit op Netflix. De site meldt dat Álvaro Morte (Professor) en Itziar Ituño (Raquel Murillo) sowieso terugkeren in de nieuwe verhaallijn.
Tipje van de sluier opgelicht over special Appeltje voor de Dorst na laatste Oogappels-aflevering
12:37Nicolette en Edson onthullen geheimen van de Eilandraad
10:15Rik van de Westelaken presenteerde bijna het Eurovisie Songfestival 2021: 'Ik was stand-in'
09:48Jean-Paul uit B&B Vol Liefde heeft toch nog de liefde gevonden
09:26Sinan Can komt met documentaire over man die meevocht in Oekraïne