TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Het is de derde dinsdag in september en dat betekent dat het demissionaire kabinet de miljoenennota en de rijksbegroting voor 2022 aan de Tweede Kamer aanbiedt. Het is een bijzondere Prinsjesdag, want vanwege de voortslepende kabinetsformatie bevat de begroting weinig nieuws. Een demissionair kabinet mag geen politiek gevoelige beslissingen nemen en de begroting is dan ook beleidsarm.
Vanwege de pandemie is Prinsjesdag dit jaar soberder dan normaal. De traditionele rijtoer van het koninklijk paar door Den Haag gaat niet door en koning Willem-Alexander zal de troonrede voorlezen in de Grote Kerk in plaats van in de Ridderzaal. Aansluitend zijn er gesprekken met de fractievoorzitters, minister van Financiën Wopke Hoekstra en minister-president Mark Rutte.
Thuisfront laat van zich horen na slippertje Casper en Fianca in De Bondgenoten: 'Hij zal nooit een keer nadenken over z’n gezin'
16:16Barbara kreeg een burn-out na Winter Vol Liefde: 'Heeft uiteindelijk zijn tol geëist'
15:43Jan Versteegh deelt bizarre anekdote over opnames The Bicycle Race: 'Wat?!'
14:00RTL geeft tekst en uitleg over 'menselijke fout' op kaart van Rob aan Sandra in Married at First Sight
11:24Jörgen Raymann maakt comeback met eigen tv-programma en dit is wanneer het begint