TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Het is de derde dinsdag in september en dat betekent dat het demissionaire kabinet de miljoenennota en de rijksbegroting voor 2022 aan de Tweede Kamer aanbiedt. Het is een bijzondere Prinsjesdag, want vanwege de voortslepende kabinetsformatie bevat de begroting weinig nieuws. Een demissionair kabinet mag geen politiek gevoelige beslissingen nemen en de begroting is dan ook beleidsarm.
Vanwege de pandemie is Prinsjesdag dit jaar soberder dan normaal. De traditionele rijtoer van het koninklijk paar door Den Haag gaat niet door en koning Willem-Alexander zal de troonrede voorlezen in de Grote Kerk in plaats van in de Ridderzaal. Aansluitend zijn er gesprekken met de fractievoorzitters, minister van Financiën Wopke Hoekstra en minister-president Mark Rutte.
Partnerbijdrage
De feestdagen worden dit jaar extra bijzonder op BBC NL. Met nieuwe kerstspecials van Death in Paradise, Beyond Paradise en Call the Midwife staat de zender garant voor spanning, warmte en ontroering.
Meer bezuinigingen bij Omroep MAX: deze tv-programma’s zijn de dupe
13:57Startdatum van nieuw seizoen Urk! bekend
13:20Tunnelvisie met Thomas: Nathan Rutjes is de Mol en dit zijn alle hints
13:12RTL komt met serie over snelweg A4
12:47Toiletjuffrouw Joke uit Oh Oh Den Haag bij Shownieuws: 'Die met die grote ballen'