TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Fred van Leer wil zijn winst van vier jaar geleden dunnetjes overdoen in Oh, wat een jaar!. De stylist en presentator wist toen alles over het jaar 2001 en zit nu opnieuw in de kandidatenstoel, dit keer tegenover Edson da Graça. Hij gaat nu verder terug in de tijd: Chantal Janzen stelt de mannen vragen over 1991.
Da Graça was toen tien jaar, Van Leer vijftien. Hij zal zich waarschijnlijk meer herinneren van het jaar waarin de Sovjet-Unie definitief ineenstortte, Freddie Mercury overleed en twee bergwandelaars ijsmummie Ötzi ontdekten. Mocht Van Leer toch geen hoge ogen gooien, dan zal Janzen evengoed trots zijn op haar goede vriend. Hij is voor de eerste keer genomineerd voor een Televizier-Ster presentator, iets wat hij zelf niet kon geloven.
De groepsfase van het WK voetbal zit erop na vandaag op. Met onder anderen Engeland, Portugal en wereldkampioen Argentinië in actie belooft het een spannende slotdag te worden, waarop de laatste tickets voor de knock-outfase worden verdeeld.
Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:33Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
23:51De Oranjezomer: Thomas van Groningen kreeg pikante vraag op vakantie (video)
14:30Komt er een tweede seizoen van Huizenruilers?
13:13Wanneer is de finale van Het Perfecte Plaatje op Reis 2026 te zien?