TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Chantal Janzen keert terug naar midden jaren 80 in de tweede aflevering van Oh, wat een jaar! Ditmaal staan de spotlights gericht op 1985, alleen al op muzikaal gebied een bewogen jaar. Wham! scoorde monsterhits als 'Careless whisper' en 'Wake me up before you go-go' en Madonna schokte de wereld met het allesbehalve vrome 'Like a virgin'. Sovjetpresident Gorbatsjov introduceerde de politiek van perestrojka en in Japan zag Super Mario Bros. het licht.
Teamcaptains Ruben Nicolai en Carlo Boszhard krijgen versterking van twee kandidaten die het jaar zeer bewust hebben meegemaakt. Angela Groothuizen was als lid van de Dolly Dots een tieneridool en Gerard Joling brak in 1985 landelijk door toen hij derde werd in de Soundmixshow van Henny Huisman
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:27Samenvatting Nederland – Tunesië WK voetbal (video)
22:46Backstage: bijzondere opnames van Flikken Maastricht in televisiestudio (video)
16:21NET5 lanceert een nieuw realityprogramma: Wil je met me bouwen?
16:16De 5 beste programma's om deze week te streamen