TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
De kandidaten van Wie is de mol? hebben inmiddels zes opdrachten op de teller staan en nu komen er weer drie bij. Elk jaar laat regisseur Rick McCullough zijn creatieve brein de vrije loop en bedenkt hij 27 unieke opdrachten met de andere makers. Volgens hem is dat ieder jaar weer een uitdaging, want de kandidaten bereiden zich steeds beter voor op hun deelname.
"Ze denken dat ze weten wat ze kunnen verwachten. Maar we moeten ze altijd een stapje voor zijn, zorgen dat er in een opdracht nog een twist komt', vertelt Rick in het Molboekje. Soms denkt de regisseur naar eigen zeggen een waanzinnige opdracht te hebben bedacht, maar dan valt het alsnog tegen. "De andere keer lijkt de opdracht wat tam, en dan wordt-ie door de uitvoering juist briljant."
Partnerbijdrage
Het aftellen is begonnen: Sleepers keert bijna terug en na die snoeiharde cliffhanger is de spanning groter dan ooit. Wat staat Martin Oudkerk te wachten in het nieuwe seizoen nu alle zekerheden zijn weggevaagd?
De TV van gisteren: Sint brengt meerdere bezoekjes op Nederlandse tv
06:47Vanavond op TV: Protection, De bondgenoten, The Help
06:00Advent dag 6 | Leef mee met de kandidaten van Vals Spel op Videoland
22:05Dit zijn de afvallers van de vierde aflevering van The Masked Singer 2025
16:46Martijn Krabbé tekent nieuw contract bij RTL: 'Dank voor het vertrouwen'