TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Voor een nieuwe tv-serie over oud geld maakt Jort Kelder binnenkort een portrettenreeks van adellijke families de alles het liefst bij het oude houden. De reeks start op 8 februari 2020.
Jort Kelder portretteert voor een nieuw tv-programma families van adel die veel waarde hechten aan oude gebruiken en tradities. In Nederland zijn dergelijke families namelijk schaars aan het worden. De serie heet Van oud geld, de dingen die niet voorbij gaan en is te zie bij AVROTROS op NPO 2.
"Vier families gunnen de kijker een blik in hun leven en familiegeschiedenissen, waardoor niet alleen het verhaal van hun geslachten, maar ook een verhaal over Nederland wordt verteld", aldus Jort in een statement over zijn nieuwe programma.
Jort Kelder presenteerde eerder programma’s als Hoe heurt het eigenlijk, Bij ons in de PC, Buitenhof en Kelder & Klöpping. Het nieuwe Van oud geld, de dingen die niet voorbij gaan start op 8 februari 2020.
Deze zeven BN'ers worden getipt voor Wie is de Mol? en ook de locatie lijkt bekend
11:24Shownieuws: dit zijn de vervallen huizen van Emile Ratelband in Arnhem
09:58De Bogaartjes laten zich uit over De Hanslers na familieruzie
09:12Heleen van Royen: 'Boeken zijn niet meer van deze tijd'
08:08De TV van gisteren: nek aan nek-race Dwars door de Pyreneeën en Expeditie Robinson