TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het overlijden van Kees Driehuis wordt woensdagmiddag gemeld door BNNVARA, de omroep waar Driehuis tot 2018 jarenlang voor werkte. De omroep laat weten dat Driehuis niet lang na de beëindiging van zijn werkzaamheden ongeneeslijk ziek werd.
Driehuis stopte vorig jaar na 29 jaar met de presentatie van het tv-spelletje Per seconde wijzer. Daarnaast werkte hij ook als presentator van de actualiteitenprogramma's Nova en Buitenhof. Als journalist was hij ook werkzaam als eindredacteur van het programma Zembla. Van dat laatste programma was hij ook een van de initiatiefnemers.
Bij zijn afscheid van Per seconde wijzer zei toenmalig BNNVARA-mediadirecteur Robert Kievit: "Kees Driehuis is zo ongeveer Per Seconde Wijzer. Intelligent, scherp, ad rem, vol humor. Wij zijn hem veel dank verschuldigd voor de jarenlange presentatie van de kennisquiz, die mede dankzij hem behoort tot de klassiekers van de Nederlandse televisie."
Driehuis werkte 45 jaar lang bij BNNVARA en Vara.
Keert Streetlab terug op televisie?
10:38Magie in B&B Vol Liefde tussen Fred en Yvonne? 'Dit is happen to be'
10:00We Zijn er Bijna! was niet alleen maar gezellig voor Marlijn Weerdenburg: 'Vooral de laatste week veel gehuild'
09:22Johan Derksen nog niet onder de indruk van nieuwe programma Wilfred Genee
07:53De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-kijkers raken niet uitgepraat over Fred en Yvonne