TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het overlijden van Kees Driehuis wordt woensdagmiddag gemeld door BNNVARA, de omroep waar Driehuis tot 2018 jarenlang voor werkte. De omroep laat weten dat Driehuis niet lang na de beëindiging van zijn werkzaamheden ongeneeslijk ziek werd.
Driehuis stopte vorig jaar na 29 jaar met de presentatie van het tv-spelletje Per seconde wijzer. Daarnaast werkte hij ook als presentator van de actualiteitenprogramma's Nova en Buitenhof. Als journalist was hij ook werkzaam als eindredacteur van het programma Zembla. Van dat laatste programma was hij ook een van de initiatiefnemers.
Bij zijn afscheid van Per seconde wijzer zei toenmalig BNNVARA-mediadirecteur Robert Kievit: "Kees Driehuis is zo ongeveer Per Seconde Wijzer. Intelligent, scherp, ad rem, vol humor. Wij zijn hem veel dank verschuldigd voor de jarenlange presentatie van de kennisquiz, die mede dankzij hem behoort tot de klassiekers van de Nederlandse televisie."
Driehuis werkte 45 jaar lang bij BNNVARA en Vara.
Twee Europese toplanden staan vanavond tegenover elkaar in de kwartfinales van het WK voetbal. Spanje en België beschikken allebei over een selectie vol sterren, waardoor alle ingrediënten aanwezig zijn voor een boeiende krachtmeting.
Estavana Polman is druk met haar huiswerk voor Vandaag Inside
15:32Deze twee BN'ers worden genoemd als potentiële deelnemers Expeditie Robinson
13:44Deze Bondgenoot verrast met nieuwe look: 'Voelt fresh'
13:34De 5 beste programma's om deze week te streamen
13:29Cameraman Het Perfecte Plaatje op Reis heeft moeite met keuzes van Jelka van Houten