TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het overlijden van Kees Driehuis wordt woensdagmiddag gemeld door BNNVARA, de omroep waar Driehuis tot 2018 jarenlang voor werkte. De omroep laat weten dat Driehuis niet lang na de beëindiging van zijn werkzaamheden ongeneeslijk ziek werd.
Driehuis stopte vorig jaar na 29 jaar met de presentatie van het tv-spelletje Per seconde wijzer. Daarnaast werkte hij ook als presentator van de actualiteitenprogramma's Nova en Buitenhof. Als journalist was hij ook werkzaam als eindredacteur van het programma Zembla. Van dat laatste programma was hij ook een van de initiatiefnemers.
Bij zijn afscheid van Per seconde wijzer zei toenmalig BNNVARA-mediadirecteur Robert Kievit: "Kees Driehuis is zo ongeveer Per Seconde Wijzer. Intelligent, scherp, ad rem, vol humor. Wij zijn hem veel dank verschuldigd voor de jarenlange presentatie van de kennisquiz, die mede dankzij hem behoort tot de klassiekers van de Nederlandse televisie."
Driehuis werkte 45 jaar lang bij BNNVARA en Vara.
Benieuwd welke wedstrijden er iedere dag op het programma staan tijdens het WK voetbal, wanneer Oranje speelt en hoe laat de toppers beginnen? Wij zetten het complete speelschema van het WK 2026 overzichtelijk voor je op een rij.
Het is eindelijk tijd voor het WK Voetbal 2026 en natuurlijk juichen we Nederland zo hard mogelijk toe, maar het is ook leuk als je zelf in de prijzen kunt vallen.
Roma keert terug in De Bondgenoten: 'Die kriebel kwam meteen'
13:25Thomas heeft pijnlijke boodschap voor Chess: 'Ik denk dat ik jou moet loslaten'
13:00Omroep MAX deelt alvast meer details van nieuw seizoen We Zijn er Bijna!
11:35Gerri Eickhof keert na afscheid NOS terug op tv met documentaireserie
11:10Hadewych Minis speelt hoofdrol in nieuwe Netflix-serie