TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het overlijden van Kees Driehuis wordt woensdagmiddag gemeld door BNNVARA, de omroep waar Driehuis tot 2018 jarenlang voor werkte. De omroep laat weten dat Driehuis niet lang na de beëindiging van zijn werkzaamheden ongeneeslijk ziek werd.
Driehuis stopte vorig jaar na 29 jaar met de presentatie van het tv-spelletje Per seconde wijzer. Daarnaast werkte hij ook als presentator van de actualiteitenprogramma's Nova en Buitenhof. Als journalist was hij ook werkzaam als eindredacteur van het programma Zembla. Van dat laatste programma was hij ook een van de initiatiefnemers.
Bij zijn afscheid van Per seconde wijzer zei toenmalig BNNVARA-mediadirecteur Robert Kievit: "Kees Driehuis is zo ongeveer Per Seconde Wijzer. Intelligent, scherp, ad rem, vol humor. Wij zijn hem veel dank verschuldigd voor de jarenlange presentatie van de kennisquiz, die mede dankzij hem behoort tot de klassiekers van de Nederlandse televisie."
Driehuis werkte 45 jaar lang bij BNNVARA en Vara.
Liveblog Gouden Televizier-Ring Gala 2026
06:47Vanavond op TV: Gouden Televizier-Ring Gala, Vera, De Heineken ontvoering
18:14GTST-actrice en musicalster April Darby verwacht eerste kindje
16:25Ceciel uit B&B Vol Liefde slaat wild om zich heen richting Fred én Olcay Gulsen
16:00Wolter Kroes: 'Ik krijg ervan langs in mijn realityserie'