TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ridder van Kooten presenteert vanaf 28 september de serie Kinderen voor kinderen op weg naar de grote show, een zesdelige reeks van BNNVARA. Elke aflevering staat een kind centraal dat zich voorbereidt op de liveshow van het beroemde kinderkoor in Ahoy op 25 en 26 oktober.
De 21-jarige Ridder van Kooten is vooral bekend als acteur. Hij speelde onder meer in jeugdserie Spanga’s en Goede Tijden Slechte Tijden-spin-off Nieuwe Tijden. In het theater schitterde Ridder als Bobby in Tina de musical en binnenkort als Casper in de musical Pijnstillers.
Ridder is trots zijn nieuwe tv-job: “Het voelt als een eer om me te kunnen aansluiten als presentator van Kinderen voor Kinderen. Om met zulke getalenteerde kids op pad te gaan is te gek. Hun ongekende passie en enthousiasme werkt aanstekelijk en maakt dat elke aflevering een feest is om te draaien."
De registratie van het concert waarbij het Kinderen voor kinderen-koor de liedjes van de 40ste cd ten gehore brengt, is te zien op zaterdagavond 9 november om 19.25 uur op Zapp. Het koor zingt dat ook oude hits uit de afgelopen 40 jaar zoals Op een onbewoond eiland.
Partnerbijdrage
Zo kijkt Marlijn Weerdenburg terug op eerste week We Zijn er Bijna!
09:34Hoe gaat het nu met Ferry Doedens?
09:06The Tribute: Battle of the Bands keert terug, doen alle juryleden weer mee?
08:14De TV van gisteren: kritiek op Eén Tegen 100 zwelt aan en kijkers lopen weg
12:47Even Tot Hier: speciaal 'ukulele-lied' over het Eurovisie Songfestival (video)