TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ridder van Kooten presenteert vanaf 28 september de serie Kinderen voor kinderen op weg naar de grote show, een zesdelige reeks van BNNVARA. Elke aflevering staat een kind centraal dat zich voorbereidt op de liveshow van het beroemde kinderkoor in Ahoy op 25 en 26 oktober.
De 21-jarige Ridder van Kooten is vooral bekend als acteur. Hij speelde onder meer in jeugdserie Spanga’s en Goede Tijden Slechte Tijden-spin-off Nieuwe Tijden. In het theater schitterde Ridder als Bobby in Tina de musical en binnenkort als Casper in de musical Pijnstillers.
Ridder is trots zijn nieuwe tv-job: “Het voelt als een eer om me te kunnen aansluiten als presentator van Kinderen voor Kinderen. Om met zulke getalenteerde kids op pad te gaan is te gek. Hun ongekende passie en enthousiasme werkt aanstekelijk en maakt dat elke aflevering een feest is om te draaien."
De registratie van het concert waarbij het Kinderen voor kinderen-koor de liedjes van de 40ste cd ten gehore brengt, is te zien op zaterdagavond 9 november om 19.25 uur op Zapp. Het koor zingt dat ook oude hits uit de afgelopen 40 jaar zoals Op een onbewoond eiland.
Vanavond op TV: Attenborough: Kingdom, Vroege vogels, 3 op reis: De reis van je leven
10:00Geen interesse in WK voetbal 2026? Dit zijn de beste alternatieven op tv
08:54Zieke Vinchenzo zorgt voor unieke situatie bij Stars on stage: 'Er moet iemand afvallen'
08:42Op deze datum begint het nieuwe seizoen Tijd voor MAX
08:34De TV van gisteren: Peter Gillis roemloos ten onder in laatste Massa is kassa