TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ridder van Kooten presenteert vanaf 28 september de serie Kinderen voor kinderen op weg naar de grote show, een zesdelige reeks van BNNVARA. Elke aflevering staat een kind centraal dat zich voorbereidt op de liveshow van het beroemde kinderkoor in Ahoy op 25 en 26 oktober.
De 21-jarige Ridder van Kooten is vooral bekend als acteur. Hij speelde onder meer in jeugdserie Spanga’s en Goede Tijden Slechte Tijden-spin-off Nieuwe Tijden. In het theater schitterde Ridder als Bobby in Tina de musical en binnenkort als Casper in de musical Pijnstillers.
Ridder is trots zijn nieuwe tv-job: “Het voelt als een eer om me te kunnen aansluiten als presentator van Kinderen voor Kinderen. Om met zulke getalenteerde kids op pad te gaan is te gek. Hun ongekende passie en enthousiasme werkt aanstekelijk en maakt dat elke aflevering een feest is om te draaien."
De registratie van het concert waarbij het Kinderen voor kinderen-koor de liedjes van de 40ste cd ten gehore brengt, is te zien op zaterdagavond 9 november om 19.25 uur op Zapp. Het koor zingt dat ook oude hits uit de afgelopen 40 jaar zoals Op een onbewoond eiland.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen
10:57Priscilla Wildeman zet zoons in het zonnetje
09:28RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten