TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ridder van Kooten presenteert vanaf 28 september de serie Kinderen voor kinderen op weg naar de grote show, een zesdelige reeks van BNNVARA. Elke aflevering staat een kind centraal dat zich voorbereidt op de liveshow van het beroemde kinderkoor in Ahoy op 25 en 26 oktober.
De 21-jarige Ridder van Kooten is vooral bekend als acteur. Hij speelde onder meer in jeugdserie Spanga’s en Goede Tijden Slechte Tijden-spin-off Nieuwe Tijden. In het theater schitterde Ridder als Bobby in Tina de musical en binnenkort als Casper in de musical Pijnstillers.
Ridder is trots zijn nieuwe tv-job: “Het voelt als een eer om me te kunnen aansluiten als presentator van Kinderen voor Kinderen. Om met zulke getalenteerde kids op pad te gaan is te gek. Hun ongekende passie en enthousiasme werkt aanstekelijk en maakt dat elke aflevering een feest is om te draaien."
De registratie van het concert waarbij het Kinderen voor kinderen-koor de liedjes van de 40ste cd ten gehore brengt, is te zien op zaterdagavond 9 november om 19.25 uur op Zapp. Het koor zingt dat ook oude hits uit de afgelopen 40 jaar zoals Op een onbewoond eiland.
Mart Hoogkamer hoopt dat er een De Bondgenoten VIPS komt zodat hij mee kan doen: 'Ik vind het zo'n spraakmakend programma'
10:08Je ziet het nieuwste seizoen van Down the Road (België) nu bij NPO Start
09:25Oud-deelnemer Chantal had wel willen trouwen met Rob in Married at First Sight
09:15De TV van gisteren: de kijkers van Heel Holland Bakt Elke Dag ergeren zich groen en geel aan deelnemer Rik
20:01Videoland deelt trailer Kees Flodder vol bekende gezichten