TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Na het grote succes van De Alleskunner VIPS barst vanaf 9 augustus een heel andere strijd los op SBS6: De Allesweter VIPS. Dit keer draait het niet om behendigheid of tactiek, maar om kennis.
Aan presentator Rob Kamphues de taak om de boel in goede banen te leiden.
In De Allesweter VIPS spelen deelnemers als Rob Geus, Roy Donders en Bertie Steur elke week vijf kennisspellen - drie in de klas en twee in de gymzaal. En daar hangt veel vanaf. Na elk spel worden er namelijk punten toegekend en de twee laagst geklasseerde BN'ers worden per direct en vooral definitief de klas uitgestuurd.
Er is echter ook een voordeel: de kandidaten hoeven niet alles te weten. Zolang ze maar van alles een beetje weten, zouden ze er zomaar eens met de winst vandoor kunnen gaan. De grote vraag is dan ook: wie heeft de breedste algemene kennis?
Roy Donders, Rob Geus en Bertie Steur mogen zich wel opmaken voor flinke concurrentie. Zo doen onder anderen ook René Le Blanc, Anne-Marie Jung, Mari van de Ven, Inge de Bruijn, Jeffrey Wammes, Sederginne (Serge Quick) en Hannelore Zwitserlood mee. Ook Jessie Maya, Djamila Celina, Sophie Ousri, Sylvana IJsselmuiden, Kaj van der Voort, Steven Brunswijk en Thomas Cammaert gaan de strijd aan.
En dan is er nog Donny Ronny. Deze De Slimste Mens-veteraan bewees al meermaals dat hij over veel kennis beschikt en is dus zeker een geduchte tegenstander. Als we dus op iemand ons geld zouden moeten inzetten, wisten we het wel.
Welke BN’er kroont zich tot De Allesweter VIPS 2025? De Allesweter VIPS is vanaf 9 augustus iedere zaterdag om 21:30 uur te zien op SBS6.
Het MAX Orkest gaat het land in: hier kun je ze zien
12:31Even Tot Hier is terug op NPO1 op deze dag
10:51Programma Hazes & Hoogkamer: Tot Uw Dienst voorlopig in de ijskast
10:21Onderweg naar Liefde neemt kijkers mee voor laatste vanlife-tripjes
10:00Anita Witzier volgt ongeneeslijk zieke mensen in Leven tot het Laatst: 'Ik zie dit niet als zwaar'