TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nu de finale van Het Perfecte Plaatje bijna in zicht is, worden de shoots alleen maar spectaculairder. Ook de locaties van vanavond zullen de deelnemers waarschijnlijk niet snel vergeten.
Toch zal er iemand het programma moeten verlaten.
Vorige week was te zien dat het niveau in Het Perfecte Plaatje zo hoog was, dat iemand naar huis sturen eigenlijk niet tot de opties behoorde. Daarom kreeg Antoinette Hertsenberg een ‘save’ van de jury.
Samen met Claes Iversen, Pauline Wingelaar, Fenna Ramos en Amara Onwuka gaat ze opnieuw de strijd met elkaar aan. Nu de fotografen de finale bijna kunnen ruiken is iedereen gebrand om de hoogte score te halen.
Dit keer staat er voor de kandidaten een nachtshoot op het programma. Ze reizen af naar Rotterdam waar ze een autoshoot hebben waarbij het draait om de verlichting. Niet alleen van de auto, maar ook van de stad zelf. De fotografen staan op spectaculaire plekken om er echt iets moois van te kunnen maken.
Voor de tweede shoot moeten de fotografen naar het Gooi. Hier krijgen ze te maken met bijzondere modellen, want dat zijn hun dierbaren. De kandidaten mogen helemaal los tijdens deze shoot vol glitter en glamour.
Gastjurylid Martijn Steiner Lovisa, heer en meester in het vastleggen van de Nederlandse high society, beoordeeld samen met William Rutten en Cynthia Boll wie er het beste van af brengt.
Het Perfecte Plaatje zie je iedere woensdag om 20:30 uur op RTL4. Terugkijken kan via Videoland.
De TV van gisteren: Nederlandse kijker laat alles zonder voetbal links liggen
08:09Eddy Zoëy deelt details opzet nieuw RTL-zomerprogramma Nederland met vakantie
08:02Estavana Polman te saai voor eigen reallifesoap: ‘We liggen een beetje op de bank samen’
07:58RTL geeft uitsluitsel over terugkeer vrijdageditie GTST
06:47Vanavond op TV: Beck, Herdenking Srebrenica, Deuce Bigalow: Male Gigolo