TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Na het succesvolle eerste seizoen van Roy Donders Altijd Wat Bijzonders is het Tilburgse glamour-koppel terug met een nieuwe reeks op TLC. Roy Donders en zijn vriendin Michelle nemen de kijkers weer mee in hun roerige leven.
In het nieuwe seizoen blijkt dat het koppel niet bepaald heeft stilgezeten.
In het succesvolle eerste seizoen van de realityserie Roy Donders Altijd Wat Bijzonders was onder andere de gender reveal party, de babyshower voor Michelle en de geboorte van dochtertje Romi te zien.
Inmiddels heeft Romi haar eerste verjaardag gevierd en heeft de familie een bijzondere dag meegemaakt tijdens haar doop, wat natuurlijk allemaal te zien zal zijn in het nieuwe seizoen. Daarnaast kunnen kijkers meegenieten hoe Roy en Michelle de voormalige kliniek van Roy omtoveren tot een luxe ‘wellness & spa suite ’, werkt Roy hard aan zijn biografie en zien we of er uiteindelijk ook echt B&B-gasten verwelkomd kunnen worden in hun Tilburgse paleisje.
“Michelle en ik hebben kei veel zin in weer een nieuw seizoen,” zegt Roy Donders. “Na een megadrukke, maar hele fijne periode als kersverse ouders komt er weer van alles nieuws op ons pad. Genoeg leuke dingen dus waar iedereen weer van kan meegenieten!”
Roy Donders Altijd Wat Bijzonders is vanaf 22 mei elke woensdag om 20:30 uur te zien bij TLC en terug te kijken op discovery+.
Back to the Future geldt als een van de grootste klassiekers uit de jaren 80.
Dit programma vervangt Flikken Maastricht op NPO1
13:35Goed nieuws voor Ik Vertrek-fans: programma zeer binnenkort terug met nieuwe afleveringen
12:43Onderweg naar Morgen-icoon Frits Jansma overleden: 'Iedereen is echt aangedaan'
12:24MAFS terugkijken: Kyle vindt zichzelf geen leuk persoon
11:50Flikken Gent weer vanaf de allereerste aflevering te zien op de Nederlandse televisie
