TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Met Paul Witteman viert een van de grote interviewers van de Nederlandse tv deze week zijn 75e verjaardag. Zijn werkgever BNNVARA laat die feestelijke gebeurtenis niet onopgemerkt voorbijgaan. Tv-persoonlijkheden als Sonja Barend, Jeroen Pauw, Rutger Castricum en Marcel van Dam nemen in een special de tijd om de presentator in het zonnetje te zetten.
Witteman begon bij de radio en werd pas na zijn veertigste ook een bepalend tv-interviewer. Daarna volgden de prominente presentatieklussen elkaar in hoog tempo op, met onder meer het debatprogramma Het lagerhuis, de actualiteitenrubriek Nova en de latenighttalkshow Pauw & Witteman. Nog altijd is Witteman op de zondagse vooravond op tv te zien, in het klassiekemuziekprogramma Podium Witteman.
Twee Europese grootmachten, één plek in de finale. Frankrijk en Spanje treffen elkaar vanavond in de halve finale van het WK voetbal waarin de aanvallende sterren aan beide kanten het verschil kunnen maken.
Estavana Polman laat zich niet uit het veld slaan: 'Schuift volgende maand gewoon aan in VI'
11:16Blijft Greetje te zien in Urk!? SBS6 geeft duidelijkheid
11:10Dit kun je verwachten van het nieuwe RTL-programma Nederland met Vakantie
09:45De Bondgenoten-kijkers gaan los om actie van Anouk
08:01De TV van gisteren: MAX Vakantieman begint nieuw seizoen met ruim 1 miljoen kijkers