TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Slechts een week na de vorige persconferentie geven Mark Rutte en Hugo de Jonge opnieuw een persconferentie. Ze komen dan ook met nieuws. Althans, als we de uitgelekte berichten moeten geloven zijn er versoepelingen in aantocht. Te beginnen met de avondklok. Op 28 april gaat mogelijk de avondklok eraf en mag Nederland zich ook na 22:00 uur weer op straat begeven.
Ander nieuws is er over de bezoekregeling; in plaats van 1 bezoeker, mogen we straks weer 2 mensen ontvangen. Ook de horeca mag voorzichtig juichen: op 28 april mogen de tafels en stoelen weer naar buiten omdat de terrasjes dan weer open mogen. Ook voor winkels is er waarschijnlijk goed nieuws: het maken van online shop-afspraken wordt afgeschaft. Wel zou er dan een maximum aan mensen die tegelijk in de winkel mogen zijn gaan gelden.
Deze en mogelijk meer versoepelingen worden vanavond om 19:00 uur toegelicht in de kabinetspersconferentie. De persco is te live te volgen via NPO 1, maar ook online en via nos.nl.
'Renze Klamer keert in september definitief terug met eigen talkshow op RTL 4'
17:54Raymond Mens maakt debuut als presentator in Nieuws van de Dag
17:36Pauw & De Wit straks ook elke zondag te zien
15:34Milan van Waardenburg deelt eerste beelden van The Passion 2026
15:16Kapingen centraal in indringend tweede deel van Twee Kanten van één Geschiedenis