TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
De studio van Postcode Loterij Miljoenenjacht stroomt ook deze week weer vol met hoopvolle kandidaten. Aan Linda de Mol om ze eens flink te testen op hun algemene kennis, met als doel om één lucky bastard over te houden. Hij of zij mag zich wagen aan het koffertjesspel en maakt zo kans op vijf miljoen euro. Al konden veel oud-deelnemers daar enkel naar smachten.
Linda de Mol presenteert Postcode Loterij Miljoenenjacht natuurlijk niet helemaal alleen. Ieder seizoen staat Winston Gerschtanowitz haar als razende reporter bij. De goedlachse presentator is een graag geziene gast op tv, maar vorige week zorgde hij toch voor wat ophef. Winston gaf het gouden koffertje ter waarde van 287.000 euro namelijk niet aan de winnende vrouw van 93, maar aan haar dochter Annemarie. "Ik geef het aan uw kinderen, want die zullen er ook van gaan genieten."
Kijkers konden hun oren niet geloven. "Hoezo gaat Winston er zomaar vanuit dat ze het gaat verdelen over de kinderen? Misschien doneert ze het wel aan de dierenambulance", zo schreef een van de kijkers op Twitter. Wat ze er nu wel of niet mee gaat doen, is niet van belang. De blijdschap is er niet minder om, en dat zal bij de winnaar van deze week niet anders zijn. Bij wie Winston terechtkomt, blijft spannend tot het einde. Houd je deurbel dus maar goed in de gaten.
Postcode Loterij Miljoenenjacht is iedere zondag om 20:00 uur te zien op SBS 6.
Dionne Stax mag binnenkort op pad voor derde seizoen Het Hoge Noorden
13:13Evgeniy Levchenko en Anouk Hoogendijk maken hun opwachting in Blindenvoetbal VIPS
11:10Cupido heeft toch raak geschoten bij Bjorn uit Married at First Sight
10:45Wanneer gaat Humberto met zomerstop?
09:01De TV van gisteren: Bianca Krijgsman wordt de hemel in geprezen na laatste aflevering Dag & Nacht