TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Eddy Zoëy is terug en hij heeft een lekker klusje te pakken: een tribune met tien losgeslagen BN’ers in bedwang houden. In juli werd bekend dat hij 'Rankmaster' Paul de Leeuw vervangt in het nieuwe seizoen van Ranking the Stars.
Zoëy zei eerder bij RTL Boulevard dat hij deze aanbieding niet kon weigeren: “Het voelt een beetje als een penalty nemen in een EK-wedstrijd: dat moet je gewoon doen. Als het misgaat, zien we het ook wel weer.”
De opnames begonnen vorige maand, en één ding is duidelijk: Eddy Zoëy moet week na week zijn beste beentje voortzetten om het groepje in bedwang te houden.
Deze sterren wisselen elkaar dit seizoen af: Ferry Doedens, Patricia Paay, Qucee, Willie Wartaal, Victoria Koblenko, Maxim Hartman, Rapper Donnie, Frank Jansen, Edson da Graca, Dennis Schouten, Fatima Moreira de Melo, Esmee van Kampen, Tatum Dagelet, Shirma Rouse, Sylvia Geersen, Rob Geus, Henk Krol, Pauline Wingelaar, Nienke Plas, René le Blanc, Steven Brunswijk, en Gaby Blaaser.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Zijn GTST-actrices Noa, Noa en Jolijn de opvolgers van Linda, Roos en Jessica?
10:30Zo warm wordt het zaterdag in Nederland tijdens de WK-wedstrijd tegen Zweden
10:11Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op maandag
09:35Video: Flodder-actrice Lettie Ooshoek (buurvrouw Neuteboom) overleden
09:16Staat Johnny de Mol open voor terugkeer in GTST?