TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Eddy Zoëy is terug en hij heeft een lekker klusje te pakken: een tribune met tien losgeslagen BN’ers in bedwang houden. In juli werd bekend dat hij 'Rankmaster' Paul de Leeuw vervangt in het nieuwe seizoen van Ranking the Stars.
Zoëy zei eerder bij RTL Boulevard dat hij deze aanbieding niet kon weigeren: “Het voelt een beetje als een penalty nemen in een EK-wedstrijd: dat moet je gewoon doen. Als het misgaat, zien we het ook wel weer.”
De opnames begonnen vorige maand, en één ding is duidelijk: Eddy Zoëy moet week na week zijn beste beentje voortzetten om het groepje in bedwang te houden.
Deze sterren wisselen elkaar dit seizoen af: Ferry Doedens, Patricia Paay, Qucee, Willie Wartaal, Victoria Koblenko, Maxim Hartman, Rapper Donnie, Frank Jansen, Edson da Graca, Dennis Schouten, Fatima Moreira de Melo, Esmee van Kampen, Tatum Dagelet, Shirma Rouse, Sylvia Geersen, Rob Geus, Henk Krol, Pauline Wingelaar, Nienke Plas, René le Blanc, Steven Brunswijk, en Gaby Blaaser.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
De knock-outfase van het WK voetbal levert meteen een absolute kraker op. Brazilië en Japan treffen elkaar in een duel waarin slechts één land een ticket voor de achtste finales overhoudt.
'Zomercliffhanger van GTST loopt niet voor iedereen goed af'
09:20Speelschema Oranje op het WK voetbal 2026: wanneer speelt Nederland?
08:06VPRO onthult tweede naam van laatste seizoen Zomergasten
07:56De TV van gisteren: Luidruchtige Oranjefans verstoren De Oranjezomer
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Flikken Gent, Dirty Harry